نحوه شستن کلاه گیس: بهترین نکات مراقبت از کلاه گیس برای داشتن ظاهری طبیعی

[ad_1]

اگر از خود می پرسید که چگونه یک کلاه گیس را بشویید تا هر بار که آن را می پوشید ، عالی به نظر برسد ، تنها نیستید. مدل های محافظ مو برای میلیون ها زن در هر زمان از سال هیچ مشکلی نیستند ، اما در ماه های زمستان یخ زده ، نوارهای بافتنی ، پارچه ها و کلاه گیس ها برای دور نگه داشتن هوای سرد و باقی مانده های خارجی از موهای طبیعی بسیار مهم هستند تا بتوانند آن را تقویت کرده و ادامه دهند. رشد بدون شکستگی اما یادگیری نحوه مراقبت از کلاه گیس به طور خاص می تواند یک منحنی یادگیری باشد.

من شخصاً همیشه وقتی می خواستم موهایم را بپیچم ، بافتن را انتخاب می کردم اما به عنوان کسی که دوست دارد با رنگ بازی کند ، مدتی است که به گیسوانهای گوشه چشمم نگاه می کنم. گاهی اوقات شما فقط به یک کار رنگ آبی قطب شمال نیاز دارید ، می دانید؟ من کار واقعی را انجام داده ام ، اما بعد از چند بار سفید شدن موهای طبیعی – نه بهترین چیز برای فرهایم – فهمیدم که اگر نمی خواهم گرفتار آن شوم ، به یک گزینه جایگزین برای تغییر ظاهر نیاز دارم. تقسیم پایان و یک دوره رشد طولانی.

از جبهه های توری گرفته تا قطعات U ، کلاه گیس ها به ویژه تغییر شکل می دهند. شما قابلیت تغییر رنگ فوری ، محافظت بیشتر و سهولت نگهداری مو نسبتاً کم را دارید. هنگامی که روش برش و نصب مناسب را پیدا کردید ، تنظیم می شوید.

اما یادگیری نحوه شستن کلاه گیس به همان اندازه مراقبت از موی زیر آن مهم است. از اینکه چند وقت یکبار باید آن را بشویید تا دانستن اینکه چگونه واحد خود را به درستی نمی پوشید ، نمی توان آن را ذخیره کرد ، ما با برخی از آرایشگران مورد علاقه خود صحبت کردیم تا همه چیزهایی را که برای خوب نگه داشتن کلاه گیس پس از سایش باید بدانید از بین ببریم.

هر چند وقت یک بار باید کلاه گیس خود را بشویید؟

به طور متوسط ​​، آرایشگران برای از بین بردن تجمع موهای زائد ، گیسوان خود را مرتباً بشویید. کیم کیمبل ، آرایشگر مشهور ، می گوید: “شما باید حداقل هفته ای یک بار کلاه گیس خود را بشویید.” اگر شما به آرامی از محصولات یک ظاهر طراحی شده استفاده می کنید ، شستن کلاه گیس یک بار در هفته به از بین بردن هرگونه تجمع کمک می کند و باعث می شود موها در طول سایش طولانی روشن نشوند. کیمبل توصیه می کند از محصولاتی که مثل هر نوع ماده الکلی یا شوینده های خشن در حال خشک شدن هستند ، دوری کنید.

از چه محصولی باید استفاده کنید؟

هنگام چیدن کلاه گیس ، گزینه انتخاب موهای مصنوعی یا انسان را دارید. گرچه مصنوعی ممکن است برخورد با موخوره را از بین ببرد ، “دایان استیونز” آرایشگر برتر و حرفه ای Wella Professionals ، آرایشگر و Wella Professionals ، می گوید: “کلاه گیس های موی انسان فرصت هایی برای آرایش ، برش ، یک ظاهر طراحی شده و بافت می تواند از موج دار ، صاف تا موج دار و موج دار باشد.” اگر شما تصمیم دارید که به دنبال کلاه گیس بروید که رنگ آن را درمان کرده و از موی انسان ساخته شده است ، می خواهید از یک پاک کننده مرطوب کننده استفاده کنید ، می گوید: آرایشگر و سفیر مراقبت از مو ORS Chassidy Woods ، عاشق شامپوی آبرسانی بدون سولفات روغن زیتون ORS ، که به گفته او در تأمین رطوبت ، افزودن درخشش و محافظت از رنگ عالی است.

صرف نظر از اینکه کلاه گیس شما از موی انسان یا مصنوعی ساخته شده باشد ، وودز خاطرنشان می کند که هنگام تمیز شدن و حالت دادن ، قسمت های جلو و بسته شدن توری باید بسیار نرم رفتار شوند. کار خود را با خیساندن کلاه گیس در آب سرد با مقدار کمی شامپو – تقریباً به اندازه یک چهارم – به مدت پنج تا ده دقیقه شروع کنید. “اطمینان حاصل کنید که کلاه گیس کاملاً درون آب نفوذ کرده است اما بیش از حد ماساژ ندهید – این امر می تواند باعث گره خوردن ناخواسته شود.” (کیا رایت ، آرایشگر برنده جایزه امی ، متخصص گیس های کلاه گیس باورنکردنی سیارا ، دوست دارد با استفاده از برس حلقوی Felicia Leatherwood از گره خارج شود.) سپس کلاه گیس را آبکشی کنید ، آب دسترسی به آن تخلیه کنید و تا زمانی که احساس کنید برداشته اید ، آنرا تکرار کنید. تجمع محصول در مرحله بعدی: نرم کننده ای که باعث مرطوب سازی ، از بین بردن و تقویت کلاه گیس می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>