نحوه محافظت از موهای درمان شده در استخر: 6 روش برای تازه نگه داشتن رنگ

[ad_1]

امیدوارم در این تابستان ، تنها چیزی که ما بر آن تأکید خواهیم کرد این است که چگونه از موهای رنگ شده خود در استخر محافظت کنیم (و چه رنگی را باید برای مانیت های تابستانی خود انتخاب کنیم). نه اینکه وزوز کنی بلکه گرما ، رطوبت و آفتاب به همان اندازه که برای روحیه ما مفید است برای موهای ما آسیب می زند.

مجرم آشکار: کلر. بله ، تمام این موارد در مورد سبز شدن موهای بلوند کاملاً درست است. علاوه بر این ، این عنصر شیمیایی می تواند رطوبت موهای شما را بمکد و آن را خشک ، شکننده و گره خورده باقی بگذارد. و دیگر متخلفین (و اجتناب از آن دشوارتر) مقصرانی هستند که باعث آسیب و محو شدن رنگ می شوند ، مانند اشعه ماورا بنفش خورشید که می تواند مولکول های رنگ را تجزیه کند.

بنابراین برای اینکه تعطیلات آینده خود را به همان اندازه که باید خنک باشد ، ما برخی از رنگ گرایان مورد علاقه خود را فراخوانده ایم تا اسرار خود را در مورد نحوه محافظت از موهای رنگ شده در استخر ، حفظ کنیم. در مورد توصیه های آنها بخوانید ، و سپس به قسمت بسیار سرگرم کننده تر بروید – بفهمید چه چیزی را کنار استخر می پوشید.

1. روغن بالا

نه ، نه آن بطری قهوه ای SPF 4 که قبلاً در مورد خطر سرخ شدن در آفتاب استفاده می کردید. ما در حال صحبت کردن با محصول مورد استفاده چند نفره: روغن نارگیل هستیم. لوری گودارد ، رنگ شناس مشهور ، به او می گوید: “سعی کنید قبل از پریدن در استخر موهای خود را با روغن نارگیل یا روغن زیتون آغشته کنید.” زرق و برق. “این یک مانع لغزنده بین رشته های شما و کلر مضر ایجاد می کند.” برای یک گزینه لوکس تر ، به دنبال درمان شامپو Huile de Leonor Greyl از Leonor Greyl باشید که از مو با روغن های گیاهی محافظت می کند و بوی گل یاس تازه می دهد.

روغن نارگیل Shea Moisture

Shea Moisture 100٪ روغن نارگیل فوق العاده ویرجین

درمان شامپو Leonor Greyl Huile توسط Leonor Greyl

درمان شامپو Leonor Greyl Huile توسط Leonor Greyl

2. به سراغ Presoak بروید

“به یکی از آن ایستگاه های شستشو بروید و موهای خود را با آب تمیز خیس کنید قبل از گودارد می گوید: “شما وارد استخر می شوید.” این ترفند باعث می شود که اگر در اقیانوس غوطه ور هستید ، کلر یا آب نمک کمتری جذب کند. بعد از اتمام شنا ، آن را دوباره آبکشی کنید. “در استخر محلی یا خانه یکی از دوستانتان نمی خواهید تا دوش بگیرید؟ عرق ندارید – یک بطری آب تصفیه شده کاملاً خوب عمل می کند.

3. از ضد آفتاب برای موهای خود استفاده کنید

بله واقعا. همانطور که پوست شما به محافظت در برابر آفتاب نیاز دارد ، موهای شما نیز به همین ترتیب. سفیر حرفه ای شوارتزکوف ، کیم وو ، می گوید: “به دنبال محصولات مویی باشید که دارای فیلترهای UVA و UVB باشند تا از کلر و خورشید محافظت کنند.” ما عاشق Sun Bum 3 در 1 ترک در درمان هستیم. این اشعه های شدید و صدمات شیمیایی را دفع می کند ، همه در عین حال به ترمیم شکاف و وز شدن مو کمک می کند. همچنین ، بو: مانند ساحل در بطری است.

Sun Bum احیا کننده 3 در 1 ترک در درمان

Sun Bum احیا کننده 3 در 1 ترک در درمان

Bumble and bumble Bb.Hairdresser Invisible Oil Heat / UV Protective Primer

Bumble and bumble Bb.Hairdresser Invisible Oil Heat / UV Protective Primer

4. موهای خود را بالا بگذارید

نحوه پوشیدن موهای خود به استخر یا ساحل می تواند به طرز شگفت انگیزی تأثیر زیادی در حفظ آن داشته باشد. وو می گوید: “سعی کنید تا آنجا که ممکن است سر و موهای خود را از آب خارج کنید.” “یک نان ، گره یا گره زیبا ، مانع از خیس شدن رشته های شما در آب استخر می شود در حالی که به دور خود شناورید و وز می خورید.” به برخی از inspo نیاز دارید؟ ما ایده های زیادی در مورد مدل موهای تابستانی داریم.

5. بلافاصله شامپو بزنید

شما گرم هستید ، خسته هستید ، و فقط می خواهید برای روزی که زمان استخر یا ساحل به پایان می رسد کار خود را انجام دهید. ما آن را دریافت کردیم اما در برابر اصرار برای رفتن مستقیم از آب به هر برنامه بعدی خود مقاومت کنید ، زیرا رنگدانه ها توصیه می کنند زمانی را برای شستن مواد شیمیایی یا خشک کردن نمک دریا از موهای خود اختصاص دهید. لوسیل خاویر ، رنگ شناس ، در سالن مارک رایان نیویورک می گوید: “رنگ های مختلف به شامپوها و شرایط خاصی برای محافظت مناسب نیاز دارند.”

“برای سبزه ها ، شامپو و ماسک شکلاتی Davines Alchemic به بازگرداندن رنگ کمک می کند و درخششی را به وجود می آورد که کلر می تواند از بین برود. برای مو بور ، شما به یک دو نفره آبرسان مانند شامپو و نرم کننده سالی هرشبرگر نیاز دارید تا به مرطوب سازی موهای سفید شده کمک کند. و برای قرمزها ، یک سولفات – شامپو و نرم کننده رایگان مانند شامپو و ماسک بدون سولفات شو Uemura Color Luster کلیدی است. “

شامپو شکلات کیمیاگر Davines

شامپو شکلات کیمیاگر Davines

تهویه مطبوع سالی هرشبرگر 24K را دریافت کنید

تهویه مطبوع سالی هرشبرگر 24K را دریافت کنید

شامپوی بدون سولفات Shu Uemura Color Luster برای موهای رنگ شده

شامپوی بدون سولفات Shu Uemura Color Luster برای موهای رنگ شده

برای یک گزینه مقرون به صرفه تر ، مجموعه مراقبت از رنگ بدون سولفات TRESemmé را دوست داریم ، که هیچ پارابن یا رنگی به آن اضافه نشده است. بنابراین محصولات همان کاری را که قرار است انجام دهند انجام می دهند – به آرامی موهای خود را تمیز کنید – بدون اینکه رنگ آن را از بین ببرند.

نرم کننده TRESemmé Keratin Smooth Color برای موهای رنگ شده

نرم کننده رنگ صاف TRESemmé Keratin برای موهای رنگ شده

شامپوی رنگ صاف TRESemmé Keratin برای موهای رنگ شده

شامپوی رنگ صاف TRESemmé Keratin برای موهای رنگ شده

6. یک تهویه مطبوع عمیق را فراموش نکنید

بعد از لجن زدن (یا اگر واقعاً وقت و گزینه ای ندارید ، پس از حوله کشیدن) ، موهای خود را با ماسک هیدراته کنید. خاویر می گوید: “برای محافظت در برابر آفتاب و آسیب های اضافی ، چند قطره Shu Uemura Essence Absolue را روی انتهای خشک اضافه کنید.”

روغن مو محافظ تغذیه کننده Shu Uemura Essence Absolue

Shu Uemura Essence Absolue روغن محافظ موی مغذی

بلا کاکیاتوره نویسنده زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>