نسخه جدید تیلور سویفت از “داستان عشق” اینجاست – و طرفداران از قبل پیام های پنهان پیدا کرده اند

[ad_1]

وقت آن فرا رسیده است که عاشق “Love Story” ، آهنگ محبوب و جذاب که تیلور سوئیفت را از این کشور به یک سوپراستار جهانی برساند و هزار پست Tumblr را در مورد چگونگی “رومئو و ژولیت اینگونه پایان نمی یابد” (او می داند ، خوب؟ این یک آهنگ است.) “Love Story (نسخه تیلور)” که در حین قرنطینه ضبط شده بود ، نیمه شب روز پنجشنبه 11 فوریه کاهش یافت و همین باعث شده است که طرفداران احساساتی شوند و از جدول موسیقی صعود کنند.

این اولین آهنگی است که از ضبط مجدد آلبوم خود توسط سوئیفت بیرون می آید نترس، که در 9 آوریل به طور کامل کاهش می یابد و شامل شش آهنگ “از خرک” منتشر نشده در مجموع برای 26 قطعه است. همانطور که Swifties به خوبی می داند ، این به دنبال یک نبرد طولانی با مدیر موسیقی Scooter Braun است که سالهاست به طور کامل یا جزئی از ضبط های اصلی پنج آلبوم اول Swift برخوردار است. سوئیفت پس از انتشار بیانیه های متعدد در مورد مسائل خود با براون و تلاش برای بازپرداخت استادان خود بدون مشارکت وی ، تصمیم گرفت که بهترین راه پیش رو ضبط و انتشار مجدد موسیقی قدیمی خود باشد تا طرفداران بدون حمایت از براون به آن گوش دهند .

این باعث می شود “داستان عشق (نسخه تیلور)” یک نقطه عطف باشد. این دیگر خیال عاشقانه یک نوجوان عاشق نیست ، بلکه در مورد رابطه یک زن بزرگسال با کارش است. در اشعار ، قهرمان داستان برای آنچه می خواهد می جنگد. همه سعی می کنند “به او بگویند چگونه احساس کند” ، اما او همچنان پافشاری می کند.

در ویدئوی متن برای نسخه جدید این آهنگ ، سوئیفت به روشنی توضیح می دهد که این بار چه چیزی برای او مهم است: طرفداران. این ویدئو مونتاژ لحظاتی از سالهای ابتدایی سفر و خوش آمدگویی به هواداران در پشت صحنه و اتوبوس است.

و در عوض ، طرفداران از جهنم ترانه حمایت می کنند.

آنها همچنین یکی از امضاهای Swift “تخم های عید پاک” را در جلد آلبوم مشاهده کرده اند: سوئیفت با بازآفرینی ژست بی خیال خود از آلبوم Fearless ، بلوز بلندی را به تن کرده است که شبیه عشق مورد علاقه اش در ویدیوی اصلی “Love Story” است. . او اکنون شوالیه زره های درخشان است.

شنوندگان در دسامبر در آگهی تبلیغاتی به اوج ضبط مجدد رسیدند ، اما نسخه کامل آن بسیار بهتر است. اوایل روز ولنتاین بر ما مبارک.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>