نقاشی خط چشم Stila با عکس ها: چرا ارزش آن را دارد که پول بپردازید

[ad_1]

خط چشم مایع خوب کمی وضعیت Goldilocks است. شما چیزی را می خواهید که ثابت بماند اما از بین بردن آن آسان باشد ، چیزی که بدون مشکل ادامه پیدا کند اما اجرا نشود و خونریزی نکند و چیزی که بتواند هم یک خط فوق العاده دقیق و هم یک چشم گرافیکی آوانگارد ایجاد کند.

البته گزینه هایی پیش رو دارید – شاید حتی خیلی زیاد. با جستجوی سریع در آمازون ، بیش از 6000 نتیجه از موارد دلخواه داروخانه ها گرفته تا جواهرات K-beauty زیر رادار ، به دست می آید. اینها برای مرتب سازی بسیار است. خوشبختانه خرده فروش خط چشم شماره یک فروش خود را ، قلم موردعلاقه Stila Stay All Day Waterproof Water Liquid Liquid Eyes ، برجسته کرده است.

آستر Stila دارای 10981 بررسی است ، که 74٪ از آنها پنج ستاره هستند ، که بسیار چشمگیر است. قلم آستر در صنعت بسیار محبوب است و به عنوان بهترین بهترین در لنت های مایع شهرت دارد و بررسی ها این موضوع را تأیید می کند. هزاران نفر از آنها قدرت ماندن آن را می ستایند و می گویند که این کار در یک شیفت 13 ساعته ، یک کلاس تمرین عرق کرده یا یک سفر به پارک آبی طول کشید. همچنین خریداران سریعاً از راحتی استفاده از آستر تعریف و تمجید کردند ، زیرا یک کاربر نابینا از نظر قانونی نوشت که این تنها خط چشم است که از آن استفاده می کند.

هنوز هم ، شما هرگز دقیقاً با بررسی نمی دانید. بنابراین ما چهار تا داشتیم زرق و برق کارمندان خط چشم Stila را آزمایش می کنند تا ببینند چگونه به مورد علاقه های ما می آید. در اینجا افکار صادقانه ما وجود دارد.

خالیها هاوکینز ، تهیه کننده

خالیها هاوکینز

بعد از اولین بار امتحان کردن این ، اکنون می فهمم که چرا بسیاری از مردم این خط چشم را دوست دارند. من عاشق این هستم که نوک روی آن بسیار نازک و سفت باشد. خط چشم های زیادی که من با نوک نازک مفتخر هستم سعی کرده اند ضعیف باشند و خط مشخصی ارائه نمی دهند ، اما این یک استثنا بود. در حقیقت این نکته به من اجازه می داد تا سریعتر حرکت کنم تا خط مستقیم تری ایجاد کنم. به عنوان کسی که هنوز تکنیک خط چشم من را کامل نکرده است ، می توانم بگویم این قلم برای کمک به من در رسیدن به آنجا عالی است.

بلا کاکیاتوره ، همکار زیبایی

شکارچی زیبا

من این را در دبیرستان به طور مذهبی استفاده کردم ، اما بعد از چند سال اولین بار است که از آن استفاده می کنم و می توانم تأیید کنم که هنوز هم بهترین است. این واقعا برای همیشه روشن می ماند: من بارها در آن گریه کرده ام ، و یک دوست خوب من در آن می خوابد بنابراین او باید آن را فقط یک روز در میان بگذارد. این جت سیاه است و هنگامی که جوهر بیشتری به آن اضافه می کنید برای اصلاح یک خط ، که بزرگترین نفس من است ، وصله نمی کند. فرمول فوق العاده صاف است ، چشم شما را نمی کشد و خونریزی نمی کند ، بنابراین به راحتی می توانید یک بال خوب پیدا کنید. من معمولاً نوک قلم مو را به نمد ترجیح می دهم – کنترل آن کمی آسان تر است – به همین دلیل است که من از همان ابتدا استفاده از آن را متوقف کردم ، اما وقتی که صحبت از قدرت و مات ماندن می شود ، این خط چشم Stila قابل ضرب نیست.

لیندسی شالون ، ویرایشگر ارشد زیبایی

لیندسی شالون

من چشمان عمیقی دارم که برای صبحانه خط چشم می خورند. چشم گربه غیرممکن است که بتواند روی من انجام دهد (حتی هنرمندان حرفه ای با آن دست و پنجه نرم می کنند) ، بنابراین دیگر مدام خط چشم مشکی نمی پوشم. اما وقتی این کار را می کنم ، یک خط سیاه ضخیم را دوست دارم که بر پایه مژه های من تأکید می کند تا پر و ضخیم تر به نظر برسد. من در طول این سالها بسیاری از “بهترین خط چشم های مایع” را امتحان کرده ام و این دقیقاً در لیست وجود دارد. قلم به خودی خود مانند برخی دیگر خیلی طولانی و لاغر نیست. نوک نمدی به آرامی سر می خورد و از بین نمی رود و نمی کشد – یا بدترین حالت ، خونریزی می کند و شما را با لکه ای از جوهر سیاه بزرگ روی چشمانتان می اندازد. (ترفند من برای به دست آوردن یک خط کاملاً صحیح استفاده از انگشت صورتی رنگم به عنوان لنگر روی گونه ام برای ثابت ماندن دستم است.) لکه های سیاه روی استخوان ابرویم تا ظهر؟ هیچ کدام نبود. آستر بدون توجه به گرسنگی پلک ها ، در همان جایی که قرار داده اید باقی می ماند.

کیم فوسارو ، مدیر محتوای مارک دار

کیم فوسارو

من هم همین کار را کردم نه وقتی داوطلب شدم خط چشم خط بزنم متوجه می شوم که این یک خط چشم است مایع خط چشم ، اما وقتی این کار روی میز من نشست ، من می دانستم که چاره ای ندارم. (شما فقط از Mafia Closet Mafia عبور نمی کنید.) من همیشه با بوش مایع مرعوب شده ام ، اما من همیشه یک شخص ناخوشایند بوده ام ، بنابراین فکر کردم که می توانم راه حل خود را برای مقابله با فاجعه مطالعه کنم. معلوم شد ، من به سختی مجبور شدم. با یک ویدئو ، نه هک خط چشم و صحبت های لیندسی ، در اولین تلاش چشم گربه ای کاملاً قابل احترام را کشیدم. (سلام ، من به این زودی ها طرفدار نمی شوم ، اما شرمنده نمی شوم که از این طریق خانه را ترک کنم.) شاید این شانس برای مبتدی بوده باشد ، اما من گمان می کنم این آستر خاص ربطی به آن داشته باشد. نکته فوق العاده به این معنی است که من می توانم از ضربات ریز استفاده کنم و به آرامی کار کنم. این بیشتر شبیه نوشتن روی پوست من با یک شارپی نازک بود تا استفاده از رنگ انگشت با نوک Q ، همان چیزی که تصور می کردم. من فکر نمی کنم که بوش مایع به زودی در چرخش روزانه من قرار بگیرد – این یک بود آهسته. تدریجی روند – اما من قطعا دوباره با این یکی بازی می کنم.

خبر عالی! در روز نخست آمازون می توانید از قلم خط چشم ضد آب مایع ضد آب Stila Stay All Day استفاده کنید. آن را در زیر خریداری کنید ، سپس به اینجا بروید تا سایر فروشهای Amazon Prime Day را که امسال اتفاق افتاده است ، بررسی کنید.

خط چشم مایع ضد آب Stila Stay All Day

خط چشم مایع ضد آب Stila Stay All Day

بلا کاکیاتوره نویسنده زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرامbellacacciatore_ دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>