نقد و بررسی آهن سبک Bio Ionic OnePass: عکس های قبل و بعد

[ad_1]

از هرکسی که موهای خود را صاف می کند س Askال کنید و آنها به شما خواهند گفت که اسب شاخدار آهن تخت “یک پاس” است. بعد از 15 سال صاف کردن منظم و بدون برخورد با یک نفر ، من هم فکر کردم که این داستان افسانه های مو است – اما پس از آن من دستم را به اتوی سبک Bio Ionic OnePass رساندم.

ابتدا اجازه دهید صریح بگویم: منظور من “یک پاس” نیست که شما احتمالاً از صاف کننده در یک نقطه یا نقطه دیگر مجبور شده اید. از آنجا که همه ما از شومینه خواهر بزرگتر یا هم اتاقی خود استفاده کرده ایم ، گرما را به سطح بوقلمون روز شکرگذاری رسانده ایم ، و به هم فشار دادیم و فشار دادیم. این مورد صاف کننده صدق نمی کند. تفاوتی که با Bio Ionic OnePass وجود دارد این است که می توانم در حقیقت از آن به عنوان اتوی یک پاس استفاده کنید. و اگر موهای فر دارید ، می دانید که چیزی عجیب و غریب نیست.

قبل: توسط OnePass فر ، مجعد و بی نظیر.

شانا شیپین

من به طور کلی از سیستم تایپ مو استفاده نمی کنم چون بین چند نفر می نشینم ، اما الگوی من از 2Bs تا 3Bs در خود دارد ، و مقدار زیادی موج دار. تخلخل نسبتاً ضخیم و متوسط ​​به کم است – یعنی نفوذ رشته ها با رطوبت دشوار است ، اما سبک سازی آنها به خصوص سخت نیست. در حقیقت ، گرما موهای من را خیلی دوست دارد – و این بخشی از دلیلی است که من از زمان بلوغ یک فرد صاف کننده بوده ام. دلیل دیگر؟ وقتی موهایم را صاف می کنم ، صاف می ماند – مخصوص روزها. و دختران فرفری می دانند ، گاهی اوقات شما فقط می خواهید سبک راحتی داشته باشید بدون اینکه هر روز صبح آن را تازه کنید. Bio Ionic این کار را برای من انجام می دهد ، اما با کاهش زمان سبک دهی من یک قدم جلوتر می رود.

من یک آرایشگر دقیق هستم بنابراین معمولاً حدود یک ساعت طول می کشد تا موهایم را صاف کنم (و سپس موج بزنم) – اما با Bio Ionic OnePass حداکثر 45 دقیقه طول می کشد. حداقل 15 دقیقه بیشتر برای تهیه قهوه صبح است یا ، بیایید واقعی باشیم ، در رختخواب دراز بکشیم و از طریق اینستاگرام پیمایش کنیم. و موهای کوتاهی ندارم – تا وسط کمرم می رسد.

هنگامی که برای اولین بار اتوی تخت Bio Ionic را باز کردم ، متوجه شدم که در قسمت بیرونی آن اندکی مات است و رنگ آبی زیبا و جین صفحات سرامیکی است. خوب و سبک است و همچنین بدون اینکه پریز برق دیگر را بپوشاند در پریز برق قرار می گیرد (این یک نقطه عملکرد نیست ، اما هنگام استایل بیش از 20 دقیقه می دانید که می توانید تلفن خود را نیز شارژ کرده و موسیقی پخش کنید!). اتو زنگوله ها را بیرون می کشد و ابزارهایی را که تازه راه اندازی شده اند ، خاموش می کند – هیچ تنظیم خاصی ، صفحه نمایش لمسی یا صدای زنگوله های فانتزی وجود ندارد که به شما اطلاع دهد چه زمانی آماده استفاده است. شما فقط دکمه “روشن” را می زنید ، علامت مثبت یا منفی را تنظیم می کنید تا درجه حرارت شما تنظیم شود و خوب می توانید سر خورد کنید. گرم شدن صفحات (که تا 450 درجه می رسد) ثانیه طول می کشد ، اما دسته خود گرم نمی شود مگر اینکه حداقل 30 دقیقه روشن باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>