نقد و بررسی بررسی کرم بدن رویای هندوانه Glow Pink Dream

[ad_1]

من به این افتخار نمی کنم ، اما وقتی یک نسخه کاملاً جدید Glow Recipe در این ماه در درب من ظاهر شد ، اولین فکر من این بود ، “صبر کن ، این چیست؟” من می گویم که با سایه صفر ؛ من کاملا گیج شده بودم که چرا یک محصول مراقبت از پوست در چنین ظرف عظیم بود ، تا اینکه برچسب را خواندم و فهمیدم که کرم بدن Glow Recipe Watermelon Glow Pink Dream بدن برای بدن من است ، نه برای صورت من.

این واکنش صریح اساساً تمام رابطه من با محصولات مراقبت از بدن را خلاصه می کند. اگرچه من قول می دهم روزانه دوش بگیرم و نوعی لوسیون استفاده کنم ، اگر از من بپرسید که چه استفاده می کنم ، یک جای خالی می کشم. نه بار از 10 پاسخ ، جواب این است که احتمالاً هرچه در هنگام تهیه مواد غذایی در مسیر رسیدن به صف صندوق عقب می افتم ، خواهد بود. تنها استثنا وقتی بود که به یک بطری لوسیون بدن زیر 10 دلار رسیدم که بازتاب عطر و بوی ضعیف رایحه عالی و محبوب محبوب من را به همراه داشت.

Watermelon Glow Pink Dream دقیقاً بوی عطرهای معطر با قیمتهای مضحک من نمی دهد. من می گویم که رایحه بیشتر شبیه تلاقی بین یک برش هندوانه یخ زده و یک هندوانه شیرین Jolly Rancher است. اگر سایر محصولات موجود در هندوانه Glow Recipe را امتحان کرده باشید ، آن را به خوبی خواهید شناخت. این چیزی است که قطعاً از آن در تمام طول سال بدم نمی آید ، گرچه آرزوی نهایی من این است که این مارک عطر را با همان عطر مطابق با مومیایی پاک کننده آنزیم Papeta Sorbet آن تهیه کند.

بنیانگذاران Glow Recipe و همکاری CEOS ، سارا لی و کریستین چانگ ، می گویند که آنها از خاطرات کودکی کره برای آخرین راه اندازی این برند الهام گرفته اند. لی می گوید: “مادربزرگ های ما پوست هندوانه را به پشت ما می مالند تا بثورات گرما و تحریک را تسکین دهند.” “ما محصولی از بدن را می خواستیم که بتواند بیش از حد آبرسانی مورد انتظار باشد و همچنین با گذشت زمان و با لایه برداری ملایم بتواند پوست را صاف و صاف کند.”

کمپین همراه با آنهایی که نتایج مرطوب و درخشان را بدون محدود کردن ایده پوست زیبا فقط به یک بدن یا نوع پوست ، جشن می گیرند ، یک رویکرد واقعاً بازتابنده است که دوست دارم بیشتر اوقات این راه را ببینم.

دستور العمل براق

در مورد فرمول ، این یک برنده بسته بندی شده فعال است. همراه با عصاره هندوانه ، کرم بدن حاوی کره دانه هندوانه مایع شده است. چانگ می گوید: “این مواد مغذی را به پوست شما می رساند و باعث ایجاد سبکی سبک می شود.” “ما از اسید هیالورونیک (یک ماده مرطوب کننده محبوب معروف به دلیل توانایی در نگه داشتن مقادیر زیادی آب) استفاده کرده ایم تا فاکتور آبرسانی را حتی بیشتر افزایش دهیم تا پوست خشک و خشن پس از استفاده فوراً خاموش شود.” Hibiscus AHA (آلفا هیدروکسی اسید) فرمول را با لایه برداری شیمیایی که به اندازه کافی ملایم است و می توانید روزانه برای یک اثر عصرانه و نرم کننده استفاده کنید ، جمع می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>