نقد و بررسی برس سشوار Revlon: چرا یک مرحله ارزش دارد

[ad_1]

این روزها همه و طلایاب آنها یک برس سشوار Revlon دارند – سشوار دارویی کلاسیک که به شما امکان می دهد در خانه بدون حضور در یک برنامه آرایشی 1600 ساعته یک نتیجه گیری قانع کننده داشته باشید. این یکی از پرفروش ترین های زیبایی آمازون شماره یک است ، هم از این محصول لذت می برد امروزوضعیت و وضعیت ویروسی TikTok را نشان دهید و قیمت آن به ندرت از 60 دلار بالاتر می رود.

اما مدت ها قبل از رنسانس Revlon در دو سال گذشته ، سشوار تک مرحله ای به صورت منطقی بازوی راست من شد. مانند سوئینی تاد ، اما با موهای لانا دل ری (یا در مورد صدای برس خشک شده با خودم زمزمه می کنم).

موهای من خوب و فر است. چه در هوا خشک شود و چه در طی یک مرحله 13 مرحله ای حفظ شود ، به نظر می رسد یک عکس قبل “قبل” کاملاً عالی است. در دهه 80 ، این مو “خوب” قلمداد می شد. در عوض ، 20 سال آخر زندگی من عمدتاً به خرد کردن موهایم بین دو صفحه سرامیک و سوزاندن مستقیم آن در یک خط مستقیم اختصاص یافته است. به طرز غم انگیزی ، این برای موهای شما مضر است.

قبل از کشف برس سشوار Revlon ، وقتی سعی کردم با استفاده از سشوار معمولی به خودم دم بدهم ، به نظر می رسید خانم پیگی از تاکسی بیرون می افتد. این یک فعالیت برای یک ورزشکار حرفه ای است ، نه یک فرد عادی. مهم نبود که چقدر یوتیوب های زیبا با صبر و حوصله من را راهنمایی می کردند که “موهای خود را به قسمت های کوچک جدا کنم و از برس موی گراز استفاده کنم.” تکه های موی ضد جاذبه به راحتی به آسمان اطراف سرم صعود می کنند ، زیرا خودم را با یک برس گرد غول پیکر و هوای سوزان صورتم را معلول می کردم.

من و موهایم برای شروع جدیدی در دانشگاه تلاش کردیم. تابستان قبل از سال اول ، قبل از هفته جهت گیری ، هم اتاقی اختصاص داده شده خود را در فیس بوک دنبال کردم و به موهای بور و براق و عسلی او که مانند انگشتان استاد به یک پیانو می افتد ، دور شانه های او نفس می کشید. تصور می کردم برای اولین سال زندگی بزرگسالی خود ، در حالی که با موهایم بازی می کنم ، چهار فوت دور از محبوب ترین دختر دبیرستان بخوابم ، که در روز عروسی به نظر نمی رسد مثل موهایم.

اما با مخالفت از منطق و دلیل ، هم اتاقی من خوب بود. و او یکی از اسرار موی خود را به من معرفی کرد: Revlon One-Step.

آموزش برس برس سشوار Revlon

او با صبر و حوصله به من نشان داد که چگونه صبر کنم تا موهای شما خشک شود – بنابراین باعث صرفه جویی در وقت می شود و آسیب را به حداقل می رساند – تا قسمت های اطراف برس را بپیچید و به آرامی از داخل آن بکشید. حتی اگر موهای او مانند مدل های هوا خشک شده باشد ، او گاهی اوقات که عجله داشت از Revlon One-Step استفاده می کرد. و او به من اجازه داد هر زمان که خواستم از آن استفاده کنم ، که معلوم شد هر بار که موهایم را می شستم.

همکاری نزدیک من با برس سشوار Revlon از همان سال بدون وقفه ادامه داشته است. این به هنر آزاد و قدرت دو سر بازویی یک دسته کوچک موسیقی جاز منظم خشک کن مو ، دور برس ، برس نیاز ندارد ، اما نزدیکترین چیزی را که من می خواهم به یک دم در خانه برسانم تولید می کند.

موهای جلوی سرم را میپیچانم تا موجهای فریم دهی اضافه کنم. یا موهایم را زیر و رو می کنم و از طریق ریشه ها می کشم ، تا غول به نظر برسد. گاهی اوقات من عجله دارم و به نوعی قلم مو را از طریق موهایم خشونت می کنم و آن را به پوست سرم می کوبم. وقتی وقت دارم ، آنرا مستقیم می کشم و با صاف کننده مو آن را لمس می کنم. من ریشه های شامپوی خشک را اسپری می کنم و ناگهان اندازه موهایم به اندازه یک بوم باکس است و من مسئول کل ایالت تگزاس هستم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>