نقد و بررسی رنگ پوست برای رفع تیرگی Fenty Beauty Eaze Drop در 5 زن

[ad_1]

این شروع بلافاصله علاقه من را نه تنها به این دلیل که در کلیسای ریحانا مشترک هستم ، بلکه به این دلیل که همیشه برای یک ماده اصلی دیگر برای آرایش بدون آرایش در اینجا حضور دارم و طرفدار بنیاد لباس بلند مات Fenty Pro Filt’r Soft بودم در زمان های قبل من سال گذشته عمدتا از این روغن رنگی استفاده کرده ام ، اما متوجه شده ام که وقتی دچار شکستگی می شوم و نور خیلی زیاد می زند ، شیری فرمول در واقع توجه هر نوع بافتی را که سعی می کنم جلب می کند برای پنهان کردن – که این مورد در مورد رنگ پوست تیره کننده Eaze Drop Fenty Beauty نیست.

این محصول دقیقاً همان کاری را که ادعا می کند انجام می دهد: منافذ و برجستگی ها را کدر می کند ، رنگ پوست را یکنواخت می کند و کار را با استفاده از یک برنامه بدون خراب به پایان می رساند. بسته بندی جمع و جور آن را برای پرتاب داخل کیسه حمل و نگه داشتن روی عرشه برای لمس وسط روز ایده آل می کند ، اگر اسفنج یا برس در دست ندارید به راحتی با انگشتان انجام می شود ، زیرا مایع نیست -اصلا من هنوز هم قصد دارم روغن رنگی خود را به صورت چرخشی حفظ کنم ، اما اگر به دنبال ظاهری با هوا و هوا باشم ، این گزینه عالی است. من این را برای ظاهر سبک تابستانی یا روزهایی که می خواهید در یک مکالمه بزرگنمایی که می خواهید زنده به نظر برسید اما ممکن است شلوار نپوشیده باشید ، توصیه می کنم.

بلا کاکیاتوره ، همکار زیبایی ، سایه 3

بلا سایه 3 می پوشد.

شکارچی زیبا

اگر من کمی آکنه کمتری داشته باشم این کاملترین پایه جهان خواهد بود. من احساس آن را دوست دارم – مثل هیچ چیز – و پایان زیبا و خوش هوا. شبنم نیست ، اما مات کلاسیک هم نیست ، بنابراین کاملاً با پوست ترکیبی من کار می کند. این پوشش کاملاً مناسب برای رنگ ایجاد می کند ، با توجه به بیشتر کسانی که سعی کردم فقط به جای رنگدانه ، شبنم اضافه کنم ، اما جای زخم و جوش های من فقط با لمس بیش از حد برای سلیقه من می درخشند (در عکس ها بهتر از IRL است که نیست لزوماً چیز بدی است). با این حال ، آنقدر تحت تأثیر تاری و بافت سبک هستم که مخصوصاً با فرا رسیدن تابستان ، مایل هستم در جایی که به آن نیاز دارم ، بسته بندی کنم.

شانا شیپین ، ویرایشگر تجارت ، سایه 11

شانا سایه 11 را می پوشد.

شانا شیپین

من از اینکه چقدر این محصول را دوست دارم شوکه شده ام. من معمولاً هرگز به دنبال ساتن وای نمی روم زیرا پوست کاملاً خشک و خطوط ظریف دارم ، اما این به نوعی برجسته نمی شود. مطابقت رنگ کاملاً عالی است (که گفته می شود زیرا معمولاً یافتن تناسب بدون نقص برای پوست متوسط ​​برای من سخت است) ، و پوشش فقط نوع من است: به راحتی رنگ پوست من را یکدست می کند اما به اندازه کافی سبک است تا در واقع به نظر برسد طبیعی (واقعاً واقعاً به نظر می رسد پوست.) تنها چیزی که آرزو می کنم این محصول دارای برخی از خواص مرطوب کنندگی باشد زیرا برای استفاده در بهار و تابستان مناسب است.

رنگ پوست تار کننده Eaze Drop

رنگ پوست تار کننده Fenty Beauty Eaze Drop

Bella Cacciatore همکار زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>