نقد و بررسی Hydro Flask: چرا بطری آب مورد علاقه Gen Z تا حد حیوان زنده است

[ad_1]

بعد از خرید یکی از خودم ، درک اینکه چرا افراد مشهور با گلدان های آبی خود در زیر بغل متصل شده اند کار سختی نبود. این سبک است ، لمس آن صاف و چشم نواز است (و دوربین آیفون) – و در این مرحله ، من تقریباً 32 اونس را در نظر می گیرم. فرزندم را مدل کن از آنجا که فرزندان هزاره کمتر و کمتر می شوند ، فرزندان با گیاهان خانگی ، سرخ کن های هوا و هک های هیدراتاسیون مانند این ظرف بی عیب جایگزین می شوند.

تقریباً 30 ساله با من تماس بگیرید و با حرارت ، یک بررسی Hydro Flask را تایپ می کنم (خوب ، همین است است من چه هستم) – اما این بهترین خرید من از آن سال شل و ول بود. مهم نیست که در کدام گوشه آپارتمانم بودم ، آنجا بود و با کاه تلنگر خود که روزانه H20 را تحویل می داد (و به کاهش برخی از لکه های مزاحم کمک می کرد) از من پرستاری کرد.

با تشکر از زیبایی و زیبایی آن و دهانه دهانه گسترده ای که نه تنها به من امکان استفاده از یخ را می دهد بلکه باعث می شود خودم و لپ تاپ خود را با آب در وسط بزرگنمایی نکنم ، ارزش این را دارد که برای زندگی دور بمانم (که به لطف بطری بسیار آسان است گارانتی مادام العمر). این مگا مارک (که اولین بار در Bend ، OR در سال 2008 تولد یافت) پیشنهادات خود را به کشتی های قهوه ، مشروبات الکلی و حتی غذا گسترش داده است – و برای هر نوع پالت رنگی وجود دارد. من با یک اسطوخودوس آبی خاموش ، به نام Fog ، که علاوه بر تسکین دهنده فضای غیر آشفته میز کار من بود ، رفتم – اما آنها همچنین بطری هایی با رنگ روشن شبیه موهای صورتی جونا هیل می سازند – رولکس شامل نمی شود.

بطری آب فلاسک آبی بنفش

بطری آب دهان گشادی Hydro Flask

تصویر محصول

بطری آب هیدرو فلاسک 40 اونس.

چه در حال پاکسازی مجموعه شلوار جین لاغر خود باشید و چه در قسمت جانبی آن برای زندگی عزیز ، آن را نگه دارید ، به من اعتماد کنید وقتی می گویم این جذابیت شبکه های اجتماعی ارزش هیاهو را دارد. همه گیری هنوز با ما انجام نشده است ، اما حداقل من می توانم در خانه بمانم و هیدراته باشم. این همراه فولاد ضد زنگ قطعاً ارتباطی با انسان ندارد ، اما مطمئن باشید که هرگز مطالعه شما را رها نمی کند.

کل خانواده Hydro Flask در دسترس است آمازون و Hyrdroflask.com.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>