نقد و بررسی ‘Rutherford Falls’: اگر این سریال کمدی را تماشا نمی کنید ، از دست می دهید

[ad_1]

هنر اغلب وقتی آینه را به سمت صورت خود نگه می دارد ، قویتر است و ما را مجبور می کند که خودمان را به روشی ببینیم که بیش از حد می ترسیدیم یا برای مقابله بیش از حد غافل هستیم. ظرافتی که این آینه در طول فصل اول به طور مداوم در چهره ما می درخشد آبشارهای رادرفورد، یکی از اولین کمدی های بومی تلویزیون ، شاهدی برای سازندگان این برنامه است – اد هلمس ، مایک شور و سیرا تلر اورلناس (اولین برنامه ساز بومی یک کمدی تلویزیونی) – و توانایی نویسندگان آن در مهار کردن تفاوت های ظریف تجربه انسانی .

همچنین خیلی خنده دار است

تلر اورنلاس بعد از ظهر از اکران نمایش در طاووس از طریق تلفن به من گفت: “من احساس می کنم مردم بومی همیشه می دانند که ما شوخ طبع هستیم.” “این فقط فرصتی برای دیدن دیگران بود.”

جانا اشمیدینگ ، که قبل از تست و بازی در نقش اصلی مقابل هلمس ، نویسنده این نمایش بود ، در مورد بزرگنمایی به من می گوید: “من کاملاً احساساتی را دارم که می توانم خنده را به کمال رساندن ترین روش برای جامعه ام بیاورم. من عاشق خندیدن مخاطبان هستم. این مثل بانک spank من است. “

نمایش با یک تصادف اتومبیل آغاز می شود – یکی از موارد زیادی که ما یاد می گیریم – با مجسمه ای در وسط خیابان. این مجسمه از لورنس رادرفورد یا بیگ لری ، پدرسالار خانواده راترفورد است که 400 سال پیش نام این شهر را به این شهر داده است. این مکان دقیقاً در همان جایی نشسته است که رادرفورد ، در سال 1638 ، “با یک معامله کاملاً منصفانه و صادقانه” با مینیشونکا ، قبیله خیالی بومی که برای اولین بار در آنجا بود ، واسطه شد. علی رغم اینکه این مجسمه یک خطر ایمنی اثبات شده است ، بیگ لاری هنوز به جای “همیشه در آنجا بوده است” ایستاده است. فشار برای جابجایی آن است که جلوه ای موج دار را در شهری آغاز می کند که هنوز با خود سازگار نشده است.

در مرکز داستان بهترین دوستان ناتان رادرفورد (هلمز) و ریگان ولز (اشمیدینگ) قرار دارند. ناتان آخرین رادرفورد باقیمانده در شهر است و ما در بهترین حالت او را ملاقات می کنیم: گشت و گذار در موزه میراث بسیار زیبای رادرفورد فالز به همراه دستیار نوجوان چهره اش ، بابی یانگ (جسی لی ، که تعدادی از شکم نمایش می خندد) ، در کنار او. غروری که ناتان برای نام خود دارد قابل لمس است و او در حفظ دقیق تاریخ وسواس دارد – درست تا زمانی که با سیستم اعتقادی عمیق خودش درگیر شود.

مانع نیتان فشار دادن شهردار شهر ، دیدر کیزن هال است (دانا ال. ویلسون ، که توانایی عجیبی در ایجاد حالت های چهره مانند گفتگو دارد). او او را به عنوان یک مزاحم می داند – یک چهره رادرفورد و یک بچه بچه که فقط وقتی صحبت از هر چیزی که می تواند میراث خانوادگی اش را به چالش بکشد ، تکان نخورد. بعد از اینکه Chisenhall به ناتان یادآوری کرد که زمان خوبی برای افرادی که اساسنامه دوست دارند نیست ، ناتان نظر می دهد ، “بیگ لاری یکی از این اساسنامه ها نیست.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>