نقد و بررسی Tatcha Essence: چگونه پوست بی رنگ و خشک من را نجات داد

[ad_1]

اسانس تاتچا برای آنچه که برای همیشه احساس می شود در رادار من بوده است. من بازبینی هایی را خوانده ام ، خوراک اینستاگرام مارک را دنبال کردم ، حتی در اعلان های “برگشت به انبار” ثبت نام کردم ، زیرا این محصول افسانه ای به نوعی از انگشتان من سر می خورد. این به دلیل توانایی آن در دادن جلوه ای شفاف و پر رنگ از پوست که سردبیران و تأثیرگذارها از زمان ورود به قفسه ها وسواس زیادی نسبت به آن داشته اند ، ستوده شده است. اما به دست آوردن این محصول پرفروش Tatcha بسیار دشوار است – از زمان عرضه آن در سال 2017 بارها و بارها به فروش رسیده است – بنابراین من سرانجام توانستم یک بطری را نگه دارم و محصول مورد علاقه فرقه را برای ما آزمایش کنم زرق و برق جوایز زیبایی

برای هرکسی که تازه وارد اسانس می شود ، آن را به عنوان یک آغازگر مراقبت از پوست در نظر بگیرید. فرمول های آبکی هیدراتاسیون را از بین می برند و به نفوذ عمیق بقیه محصولات کمک می کنند. آنچه باعث برجسته شدن Tatcha می شود این است که فرمولاسیون آن تنها به رطوبت کمک نمی کند ، به لطف کمپلکس Hadasei-3 – ترکیبی اختصاصی از چای سبز ، برنج و جلبک های تخمیر شده دو مارک – به آرامی لایه برداری و روشن می کند. تخمیر طبیعی این ابرغذاهای ژاپنی باعث تولید اسید لاکتیک ، یک AHA مراقبت از پوست ملایم می شود که سلولهای مرده را از بین می برد.

من به عنوان کسی که همیشه پوست خشک و قرمزی داشتم (سلام ، کراتوزس پلاریس) ، کنجکاو شدم ببینم آیا پوست من می تواند مقداری از رطوبت خود را بازیابد و آیا تحریک اطراف گونه ها و خط فک من از بین می رود یا خیر. من این محصول را بلافاصله پس از شستن صورت خود استفاده کردم و پوستم به معنای واقعی کلمه آن را نوشید – ظاهر آن درخشان و شیشه ای بود که در مورد آن بسیار شنیده بودم. نتایج شگفت انگیز و فوری (!) کنار ، کنسانتره به سرعت غرق می شود و احساس چسبندگی نمی کند. بافت آن سبک ، روان (تقریباً آبکی) و کاملاً بدون بو است.

چند هفته است که هر روز از اسانس Tatcha استفاده می کنم و قبلاً متوجه تفاوت قابل توجهی در ظاهر آب بدن شده ام. مرطوب کننده ها ، سرم ها و مواد لایه بردار من بیشتر و بهتر کار می کنند – بنابراین در نهایت احساس می کنم از چرخش فعلی محصولاتم بیشترین بهره را می برم. به نظر می رسد این فرمول اثرات روشن کنندگی خود را روی گونه های من نیز دارد. قرمزی لکه دار به طور کامل از بین نرفته است ، اما تن قطعا یکنواخت تر به نظر می رسد.

درخشش جادویی!

با احترام از تالیا عباس

اگر هنوز در مورد اینکه Tatcha The Essence مطابق با اعتیاد به مواد مخدر زندگی می کند ، هنوز در حصار هستید ، وقتی می گویم آن را از یکی دیگر از افراد بدبین بگیرید. رویکرد من به زیبایی همیشه “کمتر بیشتر است” بوده است – ما حداکثر سه تا چهار مرحله بین پاک کننده صورت ، مرطوب کننده و برخی از سرم های لایه بردار یا ویتامین C صحبت می کنیم – اما این ارزش یک مرحله اضافی را دارد.

بله ، The Essence پوستی درخشان و بدون دوخت آرایش به من می دهد ، اما کارهایی فراتر از این است. به عنوان اولین چیزی که بعد از پاک کردن به پوستم ضربه می زنم و با آبرسانی و پرایمر کردن صورتم برای بقیه کارهای روزمره ، احساس می کنم ارزش پولم را از دست می دهم همه محصولات مراقبت از پوست در رژیم من. اگر این یک سناریوی رویایی نباشد ، چیست؟

تاتچا جوهر با نشان جوایز زیبایی 2021

به دنبال توصیه های باورنکردنی محصول هستید؟ به تمام 265 برنده مسابقه بروید 2021 زرق و برق جوایز زیبایی.

تالیا عباس نویسنده تجارت در زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید _taliaabbas.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>