نمایش آشپزی سلنا گومز بهترین راز والدین همه گیر من است

[ad_1]

“آیا می خواهید Elmo را تماشا کنید؟” من امیدوارم که مردم خوب در این مورد از پسر دو ساله ام سال کنند خیابان کنجد به من لحظه ای صبر خواهم داد.

“نه!”

“دورا چطور؟” من التماس می کنم

“جواب منفی!” او پاسخ می دهد.

کم گزینه و ناامید از نوعی سرگرمی برای او که من را ملزم نمی کند مسئولیت های شغلی خود را کنار بگذارم ، مهلت های اعلام شده را نادیده بگیرم یا 100٪ از وقتم را با او روی زمین بگذرانم ، وحشت می کنم. آن وقت است که گریه می کند: “انا! آنا! ” و به برنامه HBO Max در صفحه تلویزیون اشاره می کند.

و درست مثل آن ، من به لطف یک ستاره پاپ ، بازیگر و تازه کار پخت 28 ساله در نجات یافتم.

سلنا + سرآشپز– یک برنامه آشپزی قرنطینه ای که در آن سلنا گومز با یک سرآشپز حرفه ای که به او می آموزد دستورالعمل های مفصلی از امنیت و آسایش خانه های مربوطه خود را بیاموزد – برای اولین بار در 13 آگوست 2020 پخش شد. “وقتی همه گیری اتفاق افتاد ، من تقریباً وحشت کردم ، و بعد هرچه زمان می گذشت ، من می خواستم یک کار سرگرم کننده انجام دهم و من عاشق آشپزی هستم. “گومز در قسمت پنجم از فصل دو به کلیس راجرز ، خواننده و سرآشپز گفت.

گومز – به همراه چند دوست و مادربزرگ و مادربزرگ مادری اش ، كه همه با خواننده در خانه جدید وی با ارزش 4.9 میلیون دلار و 11،500 فوت مربع در انسینو ، كالیفرنیا زندگی می كنند ، از طریق برخی از ظروف واقعاً چشمگیر لج می زند. او ضمن یادگیری ساخت املت کامل فرانسوی با سرآشپز فرانسوی ، لودو لوفور ، اجاق گاز خود را با برق اشتباه می گیرد. او هنگام تفت دادن مارچوبه با نانسی سیلورتون ، کاغذ پوست را آتش می زند. او اشتباه می کند هنگام تهیه همبرگر و سالاد سزار ساختارشده با گراهام الیوت ، آب را در یک گلدان روغن داغ و سیر سوخته ریخته است. در پایان هر قسمت ، گومز 10 هزار دلار به یک موسسه خیریه به انتخاب سرآشپز مشهور کمک می کند.

به عنوان یک برنامه آشپزی تلویزیونیسرآشپز برتر، آشپزخانه جهنم، و نمایش بزرگ پخت انگلیس مورد علاقه های من هستند – من به سختی از میزان لذت بردن متعجب شدم سلنا + سرآشپز. با این حال آنچه باعث جلب توجه من شد این بود که چگونه این نمایش توجه کودک نوپای من را نیز کاملاً جلب کرد.

بخشی از دلیل وسواس فرزند من در کاسه های رنگارنگ امضا شده سلنا و چاقوها است. (لوفره می گوید کاسه هایش رنگ فیلم هستند ترول ها، و مجموعه چاقوهای رنگین کمان او باعث ایجاد حساب کاربری اینستاگرام خود شده است.) آهنگ های گومز در تمام قسمت ها نیز در لحظات تصادفی پخش می شوند و بله ، فرزند من با همه آنها سر و کار دارد.

کارن کارابالو ، روانشناس کودک ، روانشناس کودک و خانواده ، به من می گوید: “بچه ها مجذوب این نمایش می شوند زیرا جنبه های بسیاری برای آنها جذاب است.” “غذا از نظر بصری جذاب است و کودکان معمولاً بشقاب هایی با عناصر و رنگ های بیشتر ترجیح می دهند. این موسیقی برای کودکان نشان دهنده سرگرمی و سرگرمی است ، بنابراین ممکن است در هنگام نمایش کودکان خود را در حال رقص و آواز ببینید. “

مثل نمادین خیابان کنجد، سلنا + سرآشپز از عناصر تولیدی استفاده کرده است که کودکان نوپا را در مکانی که رشد می کنند ملاقات می کند. به عنوان مثال ، یک مطالعه در سال 1994 منتشر شده در مجله روانشناسی ژنتیک متوجه شد که بچه ها واکنش های مثبتی نسبت به رنگ های روشن مانند صورتی ، قرمز و آبی نشان می دهند – از این رو شیفتگی پسرم به چاقوهای شبیه کوآشلا سلنا است که منجر به خرید یک مجموعه شد. کارابالو توضیح می دهد: “رنگ های موجود در غذا ، پس زمینه – پس زمینه سفید با تضاد با لباس ، ناخن و غذا – و چاقوهای سلنا باعث افزایش خلاقیت و هیجان می شوند.”

و ماهیت تکراری نمایش – هر قسمت به همان شکل تنظیم می شود – به معنای تکرار ایمنی کودکان خردسال است ، به همین دلیل است که اکنون بیش از شش ماه از تجربه والدین همه گیر خود را صرف تماشای تفاوت گومز بین یک قاشق غذاخوری کرده ام و یک قاشق چایخوری

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>