نمایش اسپین آف داستان ترسناک آمریکایی ادای احترامی وحشتناک به قتل خانه است

[ad_1]

بسیار پیش بینی شده فروشگاه ترسناک آمریکاییy spin-off ، با عنوان مناسب داستان های ترسناک آمریکایی، اینجا است ، و طرفداران نسخه اصلی خوشحال خواهند شد. این سری جدید مانند سری قبلی خود گلچین است ، اما به جای فصل به فصل ، روایت ها را اپیزود به قسمت دیگر تغییر می دهد. و برای قسمت اول (و دو ؛ این یک بخش دو بخشی است) ، داستان های ترسناک آمریکایی تصمیم به ادای احترام به قتلگاه، معروف به فصل اول داستان ترسناک آمریکایی.

بله ، ما به خانه ای برگشته ایم که روزگاری کانی بریتون و دیلن مک درموت را آزار می داد ، اما این بار شخصیت های جدید و داستان جدیدی داریم. مت بومر (که در آن بازی کرد AHS: هتل) نقش مایکل را بازی می کند ، همسر و دخترش ، اسکارلت (سیرا مک کورمیک) ، با این امید که بتواند آن را در یک نمایشگاه شگفت زده به خانه قتل برساند. هر چند آنها به ارواح اعتقاد ندارند – که ، بدیهی است ، نقص مهلک هر شخصیت ترسناک است.

و برای این خانواده کشنده است. روزی اسکارلت لباس نمادین مرد لاستیکی را در خانه کشف می کند و همانطور که می کند ، آن را می پوشد. پس از آن ، او شروع به اصرارهای قاتلانه می کند. قسمت ها را تماشا کنید تا متوجه منظور من شوید (و همچنین برای دیدن پاریس جکسون).

طرفداران آن را دوست دارند. “کلمات نمی توانند لذت کودکانه ای را که من احساس کردم وقتی دوربین را به جلو انداختند تا خانه قتل را در اولین دقیقه داستان های ترسناک آمریکایی، “یک نفر توئیت کرد.

داستان های ترسناک آمریکایی واقعاً این احساس را به من القا می کند که دارم تماشا می کنم قتلگاه برای اولین بار واقعاً به روشی بسیار خوب ، “دیگری نوشت.

در واقع ، این قسمت از داستان های ترسناک آمریکایی شبیه به قتلگاه، و نه فقط به دلیل واقعی ، خوب ، قتل خانه. مانند تمام شیرینی های تولید شده توسط رایان مورفی ، داستان های ترسناک آمریکایی ترکیبی از ارجاعات اصیل ، اردوگاه و فرهنگ پاپ واقعی است. ولی قتل خانه ، به طور خاص ، مانند دو قسمت اول از ، به تروپ های کلاسیک ترسناک اعتماد کرد داستان های ترسناک آمریکایی. سرگرم خواهید شد ، البته ترس هم خواهید داشت. با توجه ادامه بدهید.

داستان های ترسناک آمریکایی اکنون در Hulu جریان دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>