نمایش تلویزیونی کورتنی لاو اسلم درباره نوار جنسی پاملا اندرسون و تامی لی

[ad_1]

هیچ علاقه ای به این پروژه ندارم. نماد موسیقی کورتنی لاو از سریال های محدود آینده هولو خوشحال نیست ساعت مچی ستاره پاملا اندرسون و رامی تامی لی Mötley Crüe. در یک پست خصوصی در فیس بوک ، لاو این پروژه را فراخوانی کرد ، که به پیامدهای انتشار نوار جنسی اندرسون و لی متمرکز است.

لاو روز جمعه 14 مه در فیس بوک در کنار عکس مقاله ای از این نمایش نوشت: “من این را بسیار ناپسند می دانم” مردم. وی ادامه داد ، “وقتی نوار جنسی پم / تامی بیرون آمد / خودمpattyschemelxmadmx در حال ثبت یک رکورد بود … و زنان تنها در بسیاری از استودیوهای ضبط در لس آنجلس. همه / همه! مهندسان کارخانه / تولیدکنندگان / صاحبان آن تماشا می کردند نوار جنسی با شادنفراود بزرگ .. گوفاوز ، نفرت انگیز بود. من هرکسی را که در مورد آن بحث می کرد منع کردم .. این زندگی دوست من پاملاس را نابود کرد. کاملا “.

همانطور که اندرسون گفته است – و همانطور كه ​​سریال به احتمال زیاد پوشش خواهد داد – این نوار بدون رضایت زوجین منتشر و توزیع شد و آنها هیچ فروشی از فروش آن نكردند.

هولو

مطابق با مردم، کورتنی لاو فاش کرد که از او خواسته شده است استفاده از عکس او را تأیید کند رولینگ استون جلد – در این مجموعه ، نوشتن در فیس بوک ، “هفته گذشته از من خواسته شد که با استفاده از a رولینگ استون پوشش من / شلیک شده توسط مارک سلیگر در این قطعه گه … که آنها تصویب کرده بودند. من گفتم: “نه” بهت زده. آقای این نوع موارد را تأیید نکنید. “

ادامه عشق ، “قلب من به پامی می رود ♥ causing ♥ ️ بیشتر باعث ضربه پیچیده او. و شرمنده لیلی جیمز هر کسی که باشد. # شرور. ” لیلی جیمز اخیراً به دلیل شباهت عجیب و غریب اندرسون در عکس های این مجموعه که در حال تولید است ، خبرساز شده است. سباستین استن نیز در نقش لی بازی می کند.

پام و تامی نام رسمی این نمایش است و توسط هولو به عنوان “یک سریال کمدی محدود درباره داستان واقعی در پشت انتشار اولین ویدیوی ویروسی در تاریخ – نوار جنسی پاملا اندرسون و تامی لی” توصیف شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>