نمایش فیلم ها و نمایش های تلویزیونی ترنسجندر: 7 عنوان اساسی – و کجا می توان آنها را پخش کرد

[ad_1]

برای دهه ها ، فیلم های تراجنسی ، نمایش های تلویزیونی و عناوین با داستان داستانی ترنسجندرها بازیگران سیسجندر را در مرکز نشان می دادند. و به طور معمول ، این شخصیت ها لطیفه جوک های بیرحمانه ، بی ادبانه و غیرانسانی سازی نفرت انگیز بودند.

اما این در سال های اخیر تغییر کرده است. چندین فیلم و نمایش تلویزیونی مربوط به سال های 2010 نمایانگر نکاتی از شخصیت های تراجنسیتی است – با بازیگران تراجنسیتی در این نقش ها. در سال 2021 ، ده ها نفر از لیست های A هالیوود نامه ای را در حمایت از زنان ترنس امضا کردند که نشان می دهد این صنعت در تلاش است تا در سمت راست تاریخ قرار گیرد.

هنوز کارهای زیادی برای اطمینان از اینکه همه افراد ترنس بدون ترس می توانند صادقانه زندگی کنند وجود دارد – اما تماشای داستان های معتبر درباره تجربه ترانس به ایجاد یک جهان همدل تر کمک می کند. در زیر ، جذاب ترین فیلم های تراجنسیتی ، نمایش های تلویزیونی و عناوین دارای داستان های ترانس در حافظه اخیر را بررسی کنید. این هفت نفر درست فهمیدند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>