نوه جو بایدن در یک مراسم رسمی تی شرت جو جوانی به تن کرد

[ad_1]

هیچ کس رئیس جمهور جو بایدن را کاملاً شبیه نوه هایش محکوم نمی کند.

در یک نمایش حمایت دیگر ، دو تن از فرزندان وی به مناسبت پنجاهمین سالگرد آمتراک در 30 آوریل در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا به رئیس جمهور پیوستند. اخیراً ، زنان بایدن بخاطر سبک بی عیب و نقصشان مورد ستایش قرار گرفته اند و آنها به همین مناسبت ناامید کننده نبودند.

در حالی که فینگان بایدن با ظاهری زیبا و جمع شده در یک پیراهن کمربنددار و چکمه های سفید رنگ بود ، این خواهر او ، مایسی 20 ساله بود که این نمایش را به سرقت برد. دختر جوان شکارچی بایدن با یک بلیزر خیاطی و یک تی شرت گرافیکی با پرتره جو بایدن جوان اظهاراتی ارائه داد. آره، آن عکس از POTUS از روزهای دانشگاه خود.

گتی

این تنها لحظه شایسته عکس از این مراسم نبود. همچنین این عکس عالی از رئیس جمهور وجود دارد که به فینگان در خارج از قطار کمک می کند.

گتی

اگرچه جو بایدن می گوید که استفاده نوه هایش از شبکه های اجتماعی گاهی اوقات باعث می شود “به نظر می رسد من در قرن هفتم هستم” ، اما آنها به وضوح سرسخت ترین حامیان و مدافعان او هستند. در مورد پدربزرگ و مادربزرگش فقط در یک توییت.

کارلسون در بخشی از عکسهای جو بایدن و همسرش ، دکتر جیل بایدن ، که PDA را نشان می دهد ، گفت: “بنابراین رسمی است: علاقه بایدن ها کاملاً واقعی است.” “این به هیچ وجه بخشی از یک کارزار تبلیغاتی نرم و صریح نیست که توسط مشاوران بدبین طراحی شده است.” او بعد از خندیدن افزود: “نه ، به هیچ وجه. عشق آنها به اندازه تغییرات آب و هوایی واقعی است. “

نائومی بایدن ویدئو را با چند کلمه ساده دوباره منتشر کرد: “کسی این مرد را بغل کند.”

در 100 روز نخست ریاست جمهوری بایدن ، نوه ها با لطف باورنکردنی توجه مردم را جلب کرده اند. در مصاحبه ای ، دختران ساشا و مالیا اوباما را به عنوان الگو معرفی کردند.

“[We’ve] این امتیاز را داشت که بتواند ببیند دو نفر از دوستان ما هشت سال از آنچه واقعاً دشوار بود حرکت می کنند ، و آنها این کار را بسیار زیبا انجام دادند ، و بسیار زمینی و فروتن ظاهر شدند و بسیار باهوش و رانده هستند. ” مصاحبه قبل از افتتاحیه با دختر اول سابق جنا بوش هاجر. “بنابراین من فکر می کنم ما فقط می توانیم از آنها مشاوره بگیریم.”


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>