نکات دکوراسیون منزل برای تابستان

[ad_1]

نکات دکوراسیون منزل برای تابستان
منبع تصویر: INSTAGRAM / ELEVATED.PROJECTS

نکات دکوراسیون منزل برای تابستان

یک فصل جدید – چه تابستان و چه زمستان – همیشه لرزش های جدید ، رنگ های جدید را به ارمغان می آورد و به شما فرصتی می دهد تا مطابق روحیه خود محیط اطراف خود را دوباره انجام دهید. در اینجا چند روش برای شادابی و آماده سازی خانه در تابستان آورده شده است.

تنظیم رنگارنگ در فضای باز:

ما غروب های تابستان تابستان را دوست داریم ، به ویژه هنگامی که اجتماع به بیرون می رود. یک مجموعه راحت برای نشستن در فضای باز انتخاب کنید که بحث و تأخیر را تشویق کند. برخی از کوسن ها و پرتاب های روشن بیرونی یک ضرورت مطلق است. همچنین می توانید تنظیمات را با استفاده از نورهای رشته ای / پری چاشنی دهید. چراغهای رشته ای را به جای نور پردازی وظیفه برای فضای جادویی ، به عنوان خلق و خو در نظر بگیرید.

شب های تابستان ایوان خود را به یک اتاق نشیمن تبدیل کنید:

در شانس کمبود فضای خانه خود ، ایوان خود را در جایی که می توانید به راحتی خنک شوید ، تغییر شکل دهید. با وسایل و تزئینات صحیح ، پاسیوی شما می تواند فضای غذایی اضافی به خانه کوچک شما بدهد. به ورودی ورودی جلوه ای رنگی بخشید ، سبک دیگری به حیاط شما می بخشد و برای فضای بیرونی شما مورد توجه قرار می گیرد.

ایستگاه بار را تقویت کنید:

تابستان ها نوشیدنی های با طراوت و خنک را صدا می کنند. به خصوص هنگامی که دما گرم می شود ، فرد تمایل دارد در نوشیدنی های خنک آرامش پیدا کند. برای فصل ، کوکتل های تابستانی تازه و میوه ای شایسته یک ایستگاه اختصاصی هستند. شما همیشه می توانستید آن گوشه کوچک خالی ، یا یک منطقه دیگر استفاده نشده در خانه خود را به عنوان یک ایستگاه میله شیفت انجام دهید. همانطور که یکی می گوید ، “هر خانه مهمانی به یک میله فوق العاده و سرریز کننده احتیاج دارد”.

ترتیب مجدد مبلمان:

نحوه استفاده شما از خانه در زمستان ها نسبت به تابستان به احتمال زیاد متفاوت است. زمستانها به معنای شبهای بیشتر با تلویزیون و یا داشتن افراد در مهمانیهای مهمانی است ، بنابراین مبلمان آینه آن است. در تابستان ، کودکان مجبور به بازی های رایانه ای یا خواندن در اتاق های خود هستند. جابجایی وسایل خانه شما را برای یک تابستان راحت آماده می کند. کیسه های حبوبات کنار قفسه ها مطالعه را تشویق می کند و صندلی های استراحت در فضای باز به شما کمک می کند تا کودکان را هنگام بازی تحت نظر داشته باشید.

رایحه های تابستانی را به خانه خود اضافه کنید:

احتمالاً ایده آل ترین روش برای تازه سازی خانه در اواسط سال ، تهیه عطرهای تابستانی است. صرف نظر از این که عاشق آرامش یک شمع هستید یا به سمت روغن های معطر تمایل دارید ، رایحه های تابستانی می توانند حالت روحی شما را روشن کنند. رایحه های تمیز و درخشان مانند لیمو و پرتقال را جستجو کنید. یا دوباره ، در صورتی که یک فرد گل هستید ، رایحه های بهاری مانند یاس بنفش یا گل رز را انتخاب کنید.

با فرض اینکه بهار یک دوره برای شارژ مجدد است ، تابستان یک دوره برای لذت بردن از سخت کوشی شما است. با تهیه خانه می توانید گرد و غبار و تنبلی اقلیم سردتر را از بین ببرید و فضای خود را به روشی روشن ، جدید و بخار دوست داشته باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>