نکات طراحی بابی برک شامل رنگ آمیزی دیوارهای شما به رنگ سیاه است

[ad_1]

چشم کویر Fab Five کارهای زیادی را برای شرکت کنندگان خود انجام می دهد ، آنها را عاشقانه قهرمان می نامند ، اما بابی Berk بدون شک بیشترین تلاش را می کند. طراح داخلی فضای قهرمان را کاملاً متحول می کند – زندگی ، سازماندهی و تعادل را به یک خانه آشفته تبدیل می کند. هر بار که برک را در این برنامه تماشا می کنم ، الهام می گیرم که آپارتمان خود را تغییر مکان دهم ، اما مشکل این است که من نمی دانم از کجا شروع کنم.

من می دانم که در این مبارزه تنها نیستم ، اما Berk برای کمک به شماست – حتی اگر قهرمان نباشید چشم کویر. وب سایت وی ، BobbyBerk.com ، نکات دکوراسیون معقول و کاربردی را برای کسانی که به آنها نیاز دارند ، ارائه می دهد ، به علاوه خط مبلمان ART وی دارای محصولاتی است که مهر تأیید وی را دارند.

اما اگر هنوز بیش از حد خسته شده اید ، با خواندن چت من با او ، در زیر شروع کنید. بابی برک آخرین مشاهیری است که برای آن غذا تهیه کرده است زرق و برقYour Fave’s Faves ، جایی که او برخی نکات طراحی داخلی را نشان داد که ممکن است الهام شما باشد. بررسی کنید

اتاق مورد علاقه من برای تزئین در یک فضا

یکی از اتاقهایی که مورد علاقه من است آشپزخانه است. احساس می کنم مهمترین اتاق خانه است – اما اتاقی نیست که شما لزوماً به آن جزئیات وارد کنید. این یک جمله قدیمی است ، اما آشپزخانه قلب خانه است. واقعاً ، واقعاً چنین است – مخصوصاً اگر خانواده داشته باشید. آنجاست که روز خود را شروع می کنید. آنجاست که روز خود را تمام می کنید. به نوعی جایی است که تمام لحظات عالی اتفاق می افتد. وقتی دوستانم برای مهمانی های شام یا نوشیدنی می آیند ، ما همیشه در آخر آشپزخانه هستیم. صرف نظر از اینکه چقدر وقتم را برای زیبایی اتاق نشیمن یا فضای بیرون می گذرانم ، باز هم در آخر در آشپزخانه می مانیم. آشپزخانه قطعاً مکان مورد علاقه من برای تزئین و یافتن روشهای جدید و جالب برای خاص بودن آن است.

لباسی که برای ورود به حالت کار نیاز دارم

لباس های خوب و راحت حال و هوای من را بدتر می کند. در تجارت من ، ما در حال دویدن هستیم. آن دسته از طراحانی که در اینستاگرام در حالی که مشغول طراحی هستند کراوات می بندند ، صحنه دارترین گه هایی است که من دیده ام. شلوارهای عرق پانگایا بسیار راحت هستند و از پنبه های ارگانیک و بازیافتی ساخته شده اند. ترس از خدا فقط با مجموعه ای به نام ملزومات عرضه شد. این تمام چیزی است که من هفته گذشته پوشیده ام. خط Essentials ، من از ارزان بودن آن شوکه شدم ، اما آنها واقعاً بسیار زیبا هستند.

365 شلوار پیست سنگین وزن.

شلوار مخصوص پیست 365

قانون طراحی همه باید از آن پیروی کنند

من فکر می کنم یک قانون طراحی این است که قوانینی وجود ندارد. مردم همیشه از این قوانین طراحی پیروی می کنند ، اما در پایان روز ، این در مورد قوانینی نیست که افراد دیگر برای شما وضع می کنند. این در مورد چیزی است که شما را در فضای خود خوشحال می کند یا همانطور که ماری کوندو می گوید ، باعث شادی شما می شود. گاهی اوقات چیزی که باعث شادی شما می شود ، به نظر من جهنم زشت است. اما میدونی چیه؟ من آنجا زندگی نمی کنم من مطمئن هستم که افرادی در آنجا هستند که فکر می کنند برخی از کارهایی که من انجام می دهم زشت به عنوان جهنم هستند ، اما برای آنها خوب است. آنها اینجا زندگی نمی کنند برای من ، این است که هیچ قانونی وجود ندارد – اما یک قانون خوب ، تعادل است. شما همیشه باید تعادل خوبی پیدا کنید.

آخرین تکه تزئینی که خریداری کردم

کمی خودشیفتگی به نظر می رسد اما دو عکس قاب شده از خودم. آنها در واقع اولین باری است که عکسی از خودم را در خانه ام می گذارم. این یک عکسبرداری برای بود نگرش مجله — عکسهای سیاه و سفید ، بسیار خنثی از نظر جنسیتی. در یکی از آنها ، من چکمه های جنگی و دامن تولی هستم. آنچه را که عکس ها نشان می دهند دوست داشتم ، بنابراین آنها را چاپ ، مات و قاب می کردم. من همیشه وسایلم را با Framebridge قاب می گیرم.

عطر مورد علاقه من

آنتونی [Porowski] زمانی که در ژاپن مشغول فیلمبرداری بودیم ، نمونه ای از Louis Vuitton L’Immensite داشت. هر روز او سوار ماشین می شد و من فقط مثل این می شدم که “اوه جان ، تو چه می پوشیدی؟ خیلی بوی خوبی میدهی!” این نت های سرو را دارد که نوع رایحه مورد علاقه من است. همچنین ، Le Labo Santal 33 یکی دیگر از موارد مورد علاقه من است ، اما به نوعی کمی محبوب شد. هر جا می رفتم ، بوی آن را می دادم.

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، شیکر ، مواد آرایشی و عطر باشد

Louis Vuitton L’Immensite

تصویر محصول

رنگی برای دیوارها که همیشه به آن برمی گردم

سیاه همه همیشه دوست دارند ، “منظور شما از دیوارهای سیاه چیست؟ قرار است فضا کوچکتر به نظر برسد. قرار است آنقدر تاریک به نظر برسد. ” در واقع ، این نتیجه عکس دارد. بدیهی است که من معمولاً وارد نمی شوم و سه دیوار را سیاه رنگ می کنم ، مگر اینکه مانند یک اتاق مطالعه یا اتاق سرگرمی باشد. اما یک دیوار لهجه سیاه و سفید در اینجا و آنجا ، عمق و ابعاد زیادی را در یک فضا ایجاد می کند و اگر درست انجام شود ، باعث بزرگتر شدن اتاق می شود. بنابراین ، یک ذغال سیاه ، یک ذغال تیره ، یک نیروی دریایی تیره ، یک سبز تیره – رنگهای واقعاً تیره همان چیزی است که من در حال حاضر به دنبال آن هستم. اما شما باید این را با چیزهای سبک تعادل دهید. اگر می خواهید یک دیوار لهجه سیاه انجام دهید ، همه موارد دیگر را سفید کنید و مبلمان با رنگ روشن تری انجام دهید.

یک برنامه رسانه های اجتماعی که من برای تزئین الهام از آن استفاده می کنم

ما از Pinterest بسیار استفاده می کنیم ، نه تنها برای برقراری ارتباط با طرفداران و مشاوره طراحی بلکه برای الهام گرفتن از طراحی خود. همچنین ، بخش طراحی تیم من از آن به عنوان مدیریت پروژه بسیار استفاده می کند [tool]. ما از مشتریانی استفاده خواهیم کرد که به Pinterest بروید و خواهیم گفت ، “هر آنچه را که دوست دارید سنجاق کنید” ، زیرا گاهی اوقات برای مشتریان بسیار دشوار است که بیان کنند سبک آنها چیست. ما لباس های دلخواه ، غذا ، ساختمان ، تعطیلات را به آنها سنجاق کرده ایم و واقعاً به ما احساس می کند که آنها کیستند.

شمع هایی که هر فضایی را تازه می کنند

Diptyque همیشه شگفت انگیز است و همچنین یک مارک تجاری به نام Sand + Fog نیز وجود دارد که بوی عطر و بوی بسیار خوبی دارد. و Paddywax! یکی از چیزهایی که من در مورد Paddywax دوست دارم این است که شمع ها در ظروف عالی قرار دارند. من عاشق شمعی هستم که فقط در چیزی یافت نمی شود که دیگر هرگز از آن استفاده نخواهی کرد ، بلکه در نهایت به سطل آشغال تبدیل خواهد شد. من یک شمع را دوست دارم که در ظرف خوبی قرار می گیرد و شما مانند آن خواهید بود: “من کار را تمام می کنم و بعد از آن سوپ پنبه می گذارم.” مواردی که امکان استفاده مجدد از آنها وجود دارد و در نهایت به محل دفن زباله ها ختم نمی شوند.

تصویر ممکن است حاوی: شیشه ، بطری و شیکر باشد

شمع توت فرنگی بیی / توت

تصویر محصول

Hygge – انجیر وحشی + شمع سرو

کوکتلی که در پایان یک روز کاری می نوشم

در واقع یک مارک شاهدانه وجود دارد که Aplós نام دارد. این یک مخلوط کن نوشیدنی THC است و شما می توانید انواع مختلفی از نوشیدنی ها را درست کنید یا می توانید آن را روی سنگ ها بنوشید. به جای الکل ، شاهدانه است. من در واقع بیشتر از داشتن کوکتل الکلی از این طریق لذت برده ام.

یک خانه مشهور فکر می کنم بی انتها باشد

این ممکن است کمی بحث برانگیز باشد ، اما من کیم و کانیه را دوست دارم – خوب ، به طور رسمی خانه کیم و کانیه. نکاتی در مورد آن وجود دارد که برای من کمی مینیمالیستی است ، اما چگونگی بازسازی آن – دیوارها و معماری – دارای استخوان های بسیار خوبی است. از نظر خانه ، خانه واقعاً عالی است.

کریستوفر روزا سردبیر سرگرمی در زرق و برق

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>