نکات و ترفندهای تمیز کردن عمیق: فراتر از دسترس جارو فروتنانه

[ad_1]

نکات و ترفندهای تمیز کردن عمیق: فراتر از دسترس جارو فروتنانه
منبع تصویر: INSTAGRAM / CLEANFLIXPH

نکات و ترفندهای تمیز کردن عمیق: فراتر از دسترس جارو فروتنانه

با تغییر فصل ، بسیاری از تمیز کردن بهار به وجود می آید. علاوه بر تمیز کردن که به طور منظم انجام می شود ، وظیفه تمیز کردن عمیق بسیار سنگین است. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در غلبه بر سخت ترین چالش های نظافت و رسیدن به ورزش های فراتر از جارو فروتن وجود دارد.

شکستن چالش: بسته به اندازه خانه یا درگیری در ارتش نظافت ، شما باید چالش نظافت را بر هم بزنید. سخت ترین چالش ها مانند دستشویی و آشپزخانه را شناسایی کنید و ابتدا آنها را به کار بگیرید. هر دو فضا دارای گوشه ها ، وسایل و تجهیزات زیادی هستند که باید با چربی و لکه های بسیار سخت تمیز شوند. اگر آنها را برای پایان نگه دارید ، ممکن است در زمان تمیز کردن آنها خسته شوید.

به اصول پایبند باشید: دور اول تمیز کردن باید یک مرحله اساسی باشد – غبارروبی ، پاک کردن ، جاروبرقی ، شستشو و غیره

خود را با ابزارهای مناسب مسلح کنید: تمیز کردن همه چیز با کفپوش ، گردگیر آشپزخانه یا حتی ماشین ظرفشویی لکه ها را از بین می برد اما مطمئناً شما را فرسوده می کند. به همین ترتیب ، تهیه نوع مناسب مواد شوینده ، محلول ها و تجهیزات نیز مهم است.

از دستکش و محلول های تمیز کننده خانگی استفاده کنید: ممکن است در حین تمیز کردن منظم از دستکش استفاده نکنید ، اما در حین تمیز کردن عمیق ممکن است در نهایت از انواع معرف های تمیز کننده خشن استفاده کنید. بنابراین استفاده از دستکش و استفاده از محلول های تمیز کننده خانگی توصیه می شود. گزینه های داخلی مانند سرکه و جوش شیرین در از بین بردن سخت ترین لکه ها توسط خود و حتی تقویت تأثیر مواد شوینده و محلول تمیز کردن بسیار موثر هستند. از جوش شیرین در ترکیب با سرکه ، خمیر نمک و سایر مخلوط ها می توان برای پاک کردن تخلیه ، فر تمیز ، اجاق گاز سرامیکی ، فولاد ضد زنگ و حتی یخچال استفاده کرد. به همین ترتیب ، لیمو یک سلاح تمیز کننده به همان اندازه موثر در شربت خانه شما است که می تواند به از بین بردن زنگ زدگی لکه های لجباز کمک کند.

گریس را با داغ داغ برش دهید: پخت و پز هندی منجر به چرب شدن آسان مواد غذایی می شود که به مرور زمان گرد و غبار را جمع می کند. در صورت استفاده از پارچه داغ با محلول تمیزکننده که دارای روغن نارنج است ، برش زدن چربی سخت روی کابینت ، اسلب و غیره آسان خواهد بود. پارچه گرم یا اسفنج را می توان به مدت 20-30 ثانیه مایکروویو یا حتی در آب داغ غوطه ور کرد. گرما به برش روغن های گریس کمک می کند و به راحتی بیرون آمدن آن کمک می کند. روغن پرتقال برای پوشاندن یک پوشش براق است.

برای تمیز کردن از پارچه یا اسکراب های میکروفیبر استفاده کنید: میکروفیبرها دارای مزایای دوگانه هستند. آنها جمع کننده های خوبی برای گرد و غبار هستند و پاک کننده های خوبی هستند. بعلاوه ، آنها در ایجاد ظرافت کامل به وسایل ، آینه ها ، کاشی ها و غیره کمک می کنند. آنها بهتر است در مرحله آخر تمیز کردن استفاده شوند.

سویه های زنگ زده در دستشویی ها: زنگ زدگی غرق ها ، وان ها و توالت ها لکه های بسیار سختی ایجاد می کند. یک پاک کننده ضد زنگ خوب شما را از این مشکل رد می کند. با این حال ، احتیاط در مورد استفاده از سفید کننده برای از بین بردن زنگ زدگی مهم است زیرا باعث ایجاد لکه می شود. برای تمیز کردن توالت ها از برس نایلونی سفت استفاده کنید و آنها را تمیز و درخشان نشان دهید.

از نوار چسب در مبل و فرش استفاده کنید: بله ، نوار چسب برای تمیز کردن استفاده دیگری کرده است ، به خصوص اگر حیوانات خانگی مانند سگ و گربه در خانه دارید. نوار چسب را روی اسفنج یا غلتک رنگ بغلتانید و از چسبناک بودن آن برای از بین بردن موی حیوانات خانگی از مبل و فرش استفاده کنید. با این حال ، ما احتیاط می کنیم که ابتدا از این مورد روی بخشی از تشک و مبل استفاده کنیم تا ببینیم آیا نوک آن روی نوع روکش داخلی شما کار می کند یا خیر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>