نیروی دریایی قدیم در پاسخ به کلاس اولی که از شلوار جین دخترانه درخواست می کند تا جیب واقعی داشته باشد

[ad_1]

یک دانش آموز مدرسه ابتدایی Evening Star به نام Kamryn از Old Navy خواست که شروع به ساخت شلوار جین دخترانه با جیب های واقعی کند و خرده فروش به آن پاسخ داد.

منطقه مدرسه کلاس اول این داستان جذاب (و نامه او به Old Navy) را در فیس بوک به اشتراک گذاشت. آنچه او به طور کامل در اینجا نوشت:

عزیز نیروی دریایی قدیمی ،

من دوست ندارم که جیب جلوی دختران شلوار جین جعلی هستند من جیب های جلو می خواهم زیرا می خواهم دستان خود را در آنها قرار دهم. من همچنین دوست دارم چیزهایی را در آنها قرار دهم. آیا فکر می کنید شلوار جین دخترانه با جیب های جلوی ساختگی تهیه نکنید؟ با تشکر از شما برای خواندن درخواست من

خودم نمی توانستم بهتر بنویسم. کاملاً واضح ، موجز و قانع کننده است تا پاسخ شرکت را تضمین کند. مادر كامرین ، كیمبرلی ، به مادرش گفت: “او ناامید شده بود كه شلوار جینش جیب ندارد ، بنابراین من او را پیشنهاد كردم و تشویق كردم ،” چه کاری باید انجام دهیم؟ ” صبح بخیر آمریکا. “او بسیار مشتاق زندگی است … و از صدای خود استفاده می کند.”

Old Navy با یادداشتی دست نویس خطاب به کمرین پاسخ داد: “بسیار ممنونم که وقت گذاشتید و درمورد جیبهای شلوار جین دخترانه برای ما نوشتید. تیم تولیدی Old Navy Kids از اطلاعات شما قدردانی می کند ، با تولید محصولات جدید بازخورد خوبی برای ما است. “

این شرکت همچنین چهار جیب شلوار جین در اندازه او با جیب برای نشان دادن قدردانی خود ارسال کرد. معلم گاردنر ، الی ، او را توصیف کرد GMA به عنوان “مهار نشدنی”: “واقعاً هیجان انگیز است که می بینید دنیا یک نگاه اجمالی به او نشان می دهد ، عاشق او می شوید و از شور و اشتیاق او الهام می گیرید.”

بگذارید این برای همه عبرت باشد: وقتی می خواهید کاری انجام شود ، دست خود را بلند کنید و چیزی بگویید. شما هرگز نمی دانید که چه کسی گوش می دهد. نمی توانم صبر کنم تا کامرین در طول 20 سال کل صنعت مد را اداره کند – با یک شلوار جین با جیب.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>