نیوزیلند پس از از دست دادن بارداری به اتفاق آرا Leave مرخصی استحقاقی را تصویب می کند

[ad_1]

نیوزیلند به تازگی قانونی برای دستیابی به مرخصی استحقاقی برای خانواده هایی که از دست دادن بارداری را تجربه می کنند تصویب کرد.

در روز چهارشنبه ، 25 مارس ، قانون گذاران نیوزیلند به اتفاق آرا to تصویب کردند که مادران و شرکای آنها می توانند پس از سقط جنین یا مرده زایی ، سه روز مرخصی استحقاقی دریافت کنند. مجله نیویورک تایمز.

این قانون ، كه ادامه قانون موجود كشور در مورد مرخصی سوگوار است ، همچنین در مورد والدین منتظر فرزند از طریق فرزندخواندگی یا جایگزینی نیز اعمال خواهد شد. نیوزلند هرالد.

جینی اندرسن ، یکی از اعضای حزب کارگر ، این اقدام را ارائه داد. “من فقط می توانم امیدوارم که اگرچه ممکن است جز the اولین ها باشیم ، اما جز last آخرین کشورها نباشیم و سایر کشورها نیز شروع به قانونگذاری برای یک سیستم مرخصی دلسوزانه و عادلانه کنند که درد و غم ناشی از آن را تشخیص دهد. سقط جنین و مرده زایی ، “او در آخرین خواندن لایحه گفت. (CNN گزارش می دهد که هند در حال حاضر پس از سقط جنین به زنان اجازه شش هفته مرخصی می دهد.)

پس از این حکم ، آندرسن در توئیتر خود گفت که “افتخار می کند که برای همیشه تغییر ایجاد کرده است.”

او گفت نیویورک تایمز، “احساس کردم این به زنان این اعتماد به نفس را می دهد که در صورت لزوم بتوانند درخواست مرخصی کنند ، در مقابل فقط رواقی بودن و ادامه زندگی ، وقتی می دانستند که از نظر جسمی یا روانی برای گذراندن وقت به زمان نیاز دارند. غم و اندوه ”

در حالی که کلینیک مایو تخمین می زند که تقریباً از هر 10 بارداری دو بارداری در ایالات متحده به از دست دادن بارداری ختم می شود ، اما هیچ قانونی برای ارائه مرخصی استحقاقی برای سوگ مادران یا شریک زندگی آنها وجود ندارد. این تعجب آور نیست زیرا ایالات متحده حتی مرخصی زایمان با حقوق را در سطح فدرال تضمین نمی کند – در عوض ، چنین قوانینی به عهده ایالت های منفرد است. (تنها ایالتی که در حال حاضر مرخصی زایمان با حقوق را ارائه می دهد کالیفرنیا ، جورجیا ، نیوجرسی و رود آیلند است.)

ما به وضوح کارهای زیادی را باید انجام دهیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>