نیویورک یانکی ها فقط ساخته اند که رویاهای دختر خفاشی یک زن 70 ساله درست می شوند

[ad_1]

گوئن گلدمن 70 ساله با اثبات اینکه برای گذراندن بهترین زندگی شما هرگز دیر نیست ، شش دهه بعد از اینکه در ابتدا از موقعیت جویا شد ، به عنوان یک دختر افتخاری خفاش نیویورک یانکی شد. (پسر خفاش یا دختر خفاش کسی است که به حمل خفاش های بیس بال در زمین کمک می کند و کارهای کوچک دیگری نیز در طول بازی برای تیم انجام می دهد.)

به گفته ESPN ، گلدمن 10 ساله بود که برای اولین بار با نامه ای به مدیر کل وقت یانکی ها ، روی همی ، در مورد دختر خفاش بودن نامه نوشت. در 23 ژوئن 1961 ، هامی در ESPN پاسخ داد: “من مطمئن هستم که می توانید درک کنید که این یک بازی است که توسط مردان تسلط دارد. [A] بانوی جوانی مانند خود شما در یک کلاهبرداری بی جا احساس می کنید. ”

اما زمان و نگرش تغییر می کند و وقتی ابی ، دختر گلدمن ، برای مدیر کشمن ، مدیر عامل فعلی تیم ، نامه نوشت ، او خوشحال شد که آرزوی کودکی گوین را برآورده می کند. در تاریخ 28 ژوئن ، گلدمن یک دختر خفاش افتخاری برای یانکی ها در جریان بازی آنها مقابل Los Angeles Angels بود. کشمن در ESPN گفت: “تحقق برخی از رویاها بیش از آنچه باید انجام می شود ، اما هدفی که باید به آن دست یافت نباید کمرنگ شود.” “من خودم یک دختر دارم و این امید صادقانه من است که به هر دختر کوچکی فرصت داده شود تا آرزوهای خود را برای آینده دنبال کند.”

گلدمن با بیان اینکه ESPN هرگز رد اولیه تیم را قبول نکرد ، تجربه پوشیدن لباس نیویورک یانکیز و بازدید از گودال را “هیجان یک عمر ، یک میلیون بار” خواند.

“من نمی دانم از کجا شروع کنم ، کدام یک بهترین بود ، از چه چیزی بیشتر لذت بردم؟” او گفت ، “کل قطعه ، از قدم زدن در درب ورودی ورزشگاه در دروازه 2 ، تا آمدن به یک قفسه ای که نام من روی آن نوشته شده بود” Gwen Goldman “و لباس مناسب ، سپس بیرون رفتن به داخل زمین …نفسم را بند آورد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>