نیکول کیدمن می گوید که او گاهی به کیت پدیکور شهری می دهد

[ad_1]

نیکول کیدمن و کیت اوربان ، بی سر و صدا یکی از بهترین زوج های A-list ، ظاهرا اوقات نازنینی خود را با هم می گذرانند. در واقع ، کیدمن به شوهرش و دو دختر آنها پدیکور می دهد.

“[Urban’s] یک پسر بسیار پایین نگهداری هرچند ، گاهی اوقات ، من تمام خانواده ام را در یک روز اسپا درمان می کنم و پاهایشان را ماساژ می دهم و به آنها پدیکور می دهم. ” InStyle. “[And then] جوراب های تختخواب کوچکم را می پوشم و با نرم ترین پاها از خواب می پرم. من خیلی پر زرق و برق هستم. “زیبایی در حالی که می خوابید؟ هک نهایی صرفه جویی در وقت. البته نیکول کیدمن بهترین نکات را دارد!

دروغ های کوچک بزرگ بازیگر می گوید که نمی خواهد روال زیبایی او بیش از حد روزش را بخورد. در واقع ، او فقط پنج دقیقه صبح و پنج دقیقه دیگر شب انجام می دهد. وی گفت: “من باید بچه هایم را بخوابانم و وقت خود را با شوهرم بگذرانم.” “من نمی خواهم یک ساعت آنجا بنشینم و خودم را ناز کنم.”

فریزر هریسون / گتی ایماژ

اما این بدان معنا نیست که او می تواند از لوازم ضروری چشم پوشی کند – یا دخترانش ، یکشنبه و ایمان ، مجاز هستند. او در مورد توصیه های زیبایی مادرانه خود می گوید: “من مثل این هستم:” شما باید بوی خوبی داشته باشید ، ظاهر خوبی داشته باشید ، از پوست خود مراقبت کنید ، ناخن هایتان را بچرخانید و از پاهایتان مراقبت کنید. خودتان این کار را انجام دهید ؛ این به عهده خود شماست. ” این فقط در مورد بهداشت نیست ؛ بلکه در مورد چگونگی ورود آنها به جهان است. “

مراقبت از خود ضروری است ، اگر سال گذشته چیزی به ما یاد داده باشد. “من سعی می کنم صبح خود را قابل معرفی کنم. کیدمن به گفت: “حتی در قرنطینه زحمت کشیدن خیلی راحت است و من قبلا دوره هایی از این دست را پشت سر گذاشته ام.” InStyle. “وقتی تصمیم می گیرم موهایم را بپوشم و لباسی بپوشم – نه فقط همان شلوار عرق یا شلوار جین قدیمی من ، از درون احساس بهتری دارم.”

BRB ، پرتاب کت و شلوار و دادن گربه به مانیکور. نیکول کیدمن به من گفت!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>