هارلی کوین اسمیت از Cruel Summer دارای ظرف کاملاً آسان ماکارونی است

[ad_1]

اسمیت ، که “حدود چهار سال” گیاهخوار و “حدود 5 سال” گیاهخوار بوده است ، می گوید اگرچه رژیم غذایی وی کاملا گیاهی است ، اما این به معنای سالم بودن آن نیست. او با خنده می گوید: “من عاشق ماکارونی و پیتزا و بوریتو و هر کربوهیدرات موجود هستم.” “اما برای من وگان بودن بیش از هر چیز دیگری تأثیر ذهنی بر روی من دارد. احساس می کنم اصیل ترین و اصیل ترین فرد خودم با سبک زندگی وگان هستم. من حیوانات را خیلی دوست دارم. “

در حالی که اسمیت احتمالاً آرزو می کرد هر شب تیم پذیرایی سر صحنه را با خود به خانه بیاورد ، در عوض به خلق شخصی اعتماد می کرد که در یک دسته بزرگ ساخته بود و سپس سه یا چهار بار در هفته غذا می خورد. وی درباره جایگزین بدون گوشت با سس قرمز و ماکارونی درست شده با نخود می گوید: “ماکارونی نخود با فراتر از گوشت اساسی ترین دستورالعمل است ، بسیار آرامش بخش و نیاز به استعداد زیادی ندارد.” “من از ست به خانه می آمدم و این را درست می کردم ، مهم نیست که ساعت چند باشد. باعث خوشحالی من می شود.”

این کاملاً تصادفی بود که دستور العمل جمع شد ، و این توسط اسمیت خوب است. “من همه این چیزها را دوست دارم ، بنابراین فکر کردم که همه آنها باید در یک وعده غذایی کامل ترکیب شوند.” بنابراین ، به عنوان بخشی از زرق و برقسریال در حال انجام ، “آن چیزی که همیشه می پزم” ، او آن را با ما به اشتراک می گذارد. نوش جان!

ماکارونی نخودچی هارلی کوین اسمیت با فراتر از گوشت

عناصر

ماکارونی نخودچی بانزا

سس ماکارونی تروف

فراتر از گوشت

قلب خود را با پنیر پارمزان دنبال کنید

دستورالعمل ها

بسته های بزرگ Beyond Meat را به دست می آورم و آن را به قطعات فوق العاده کوچک برش می دهم و سپس آن را در تابه می اندازم. سپس آن را می پزم – در اصل با کفگیر خرد می شود.

سس ماکارونی تروف را اضافه کنید. من از یک شیشه کامل استفاده می کنم چون خیلی خوب است. من معمولاً تکه های چیلی یا سس تند اضافه می کنم ، زیرا من همه چیز را برای سوزاندن دهان دوست دارم.

ماکارونی نخودچی بانزا انواع مختلفی دارد. من عاشق ماکارونی و پاستا هستم.

وقتی کار من تمام شد ، آن را با پنیر پارمسان Follow Your Heart دنبال می کنم.

نوشیدنی انتخابی من همیشه Topo Chico است. من نمی دانم این جفت شدن معمول شما با ماکارونی است یا خیر ، اما فکر می کنم عالی باشد.

تابستان بی رحمانه در حال حاضر از Freeform و Hulu در حال پخش است. می توانید هارلی کوین اسمیت را در اینستاگرام دنبال کنید اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>