هالزی فقط از اولین فرزند خود استقبال کرد و عکس های خیره کننده ای را به اشتراک گذاشت

[ad_1]

هالزی رسما یک مادر است!

هالزی در یک پست جدید در اینستاگرام ، خبر خوشامدگویی به فرزند اول خود با همسرش Alev Aydin را در 14 ژوئیه به اشتراک گذاشت. “هالسی” در کنار خیره کننده سیاه و سفید نوشت عکسهای سفید از تخت بیمارستان با کودکش ، اندر ریدلی آیدین.

هالزی بارداری خود را در ماه ژانویه با یک عکسبرداری از دست اندازهای کوچک با عکاس سام دامشک اعلام کرد. هالزی این عکسها را با عنوان “شگفت زده کردید” ، و همچنین تأییدی بر این بود که زیبا نویسنده فیلمنامه وی پدر بوده است ، با توجه به اینکه آیدین از بالای شکم خود نشان داده شده است.

آیدین در نظرات نوشت: “قلب خیلی پر ، دوستت دارم ، شیرینی” مردم، که هالسی پاسخ داد ، “دوستت دارم !!!!! و من این مینی انسان را دوست دارم! ” آیدین همچنین اعلامیه هالزی را در دو داستان ایموجی قلب در Instagram Stories خود به اشتراک گذاشت.

هالسی گفت: “هیچ کس نمی دانست من با کسی قرار گذاشته ام.” جذابیت از داستان عشق آنها “مثل اینکه مردم حق به روزرسانی را داشته باشند ، مانند:” من با کسی ملاقات کرده ام ، ما قرار ملاقات می گذاریم ، جدی می شود ، آنها نقل مکان کرده اند ، ما در حال برنامه ریزی یک کودک هستیم ، ما یک بچه داریم ، ما بچه داشت ، این جنسیت است … ”

خواننده “بدون من” اضافه می کند ، “من ثبت نام کردم تا تمام زندگی ام را بگذرانم. عزیزانم این کار را نکردند. ”

علیرغم عنوان “سورپرایز” ، این نوزاد “100٪ برنامه ریزی شده بود.” هالزی پس از اعلامیه به Instagram Stories رفت تا هرگونه شایعه ای را که خلاف آن را پیشنهاد می داد ، متوقف کند. “چرا حدس و گمان در مورد باروری و بارداری درست است؟” او از مارس در پستی پرسید: “بارداری من 100٪ برنامه ریزی شده بود و من برای این bb خیلی تلاش کردم. اما حتی اگر راهی دیگر باشد نیز به همان اندازه خوشحال خواهم شد.”

این خواننده با آندومتریوز دست به گریبان است ، بیماری که باعث می شود بافتی که به طور معمول رحم را در خارج از آن قرار می دهد ، رشد کند. این می تواند منجر به ناباروری در نیمی از زنان مبتلا به تشخیص شود.

در سال 2020 ، هالزی درمورد سقط جنینی که درست قبل از رفتن به تور چند سال پیش رنج برده بود. وی گفت: “این ناکافی ترین مواردی است که من تاکنون احساس کرده ام.” روزنامه گاردین. “در اینجا من به این زندگی خارج از کنترل رسیده ام و نمی توانم همان کاری را انجام دهم که از نظر بیولوژیکی روی این زمین قرار داده ام. سپس من باید روی صحنه بروم و این نماد جنسی زنانگی و توانمندی باشم؟ این روحیه دارد. “

حال ، هالزی با شخصی که دوستش دارند از یک کودک زیبا و سالم در جهان استقبال کرده است. وی گفت: “من و آلو چهار سال واقعا دوست خوبی بودیم.” جذابیت. “و وقتی ستاره ها همسو شدند ، رابطه ما عاشقانه شد و کاملاً مشهود بود که من و او هر دو مانند” اوه جانم! تو کسی هستی که قرار است با آن خانواده تشکیل دهم. “


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>