هایلی بیبر می گوید این بالم لب 4 دلاری راه حل خشکی لب است

[ad_1]

هنگامی که بیرون رفتن و حضور در مراسم امن تر است ، هایلی بیبر دیگر به فکر فرش های قرمز یا نمایش های مد نخواهد بود. نه ، این سوپرمدل نوستالژی را در ذهن خود دارد ، عمدتا به صورت سفر به دنیای دیزنی یا دیزنی لند. او می گوید: “من به یاد می آورم که از کودکی به آنجا رفته ام.” زرق و برق از خانه اش در لس آنجلس. “از فیلمهایشان گرفته تا پارکهایشان ، چیزی بسیار پراهمیت در مورد دیزنی وجود دارد – من عاشق churros آنها هستم! – بنابراین حتی در بزرگسالی هنوز می توانم احساس غریب را که وقتی آنجا هستم احساس کنم. من نمی توانم صبر کنم تا دوباره بروم. “

بیبر حتی از مینی ماوس به عنوان شخصیتی که در طول سالها به او الهام بخشیده است ، اشاره می کند ، به همین دلیل اخیراً در اجلاس Positively Minnie Polka Dot Disney و Create & Cultivate شرکت کرده است. او می گوید: “من پیام مثبت را دوست دارم و مینی شخصیتی است که همیشه فردیت و ابراز وجود را نشان می دهد.” “بسیار مهم و قدرتمند است که خودت باشی.”

و به عنوان نیمی از یکی از مشهورترین زوج های جهان ، بیبر یکی دو چیز را در مورد بیان فردیت شما می داند. بنابراین ، برای آخرین نسخه ما از Fave’s Faves ، 24 ساله در مورد آنچه او را خوشحال می کند صحبت می کند ، از موردی که نمی تواند صبر کند تا به بچه هایش منتقل کند تا کتابی که به همه توصیه می کند.

لوازم جانبی مورد علاقه من دیزنی

وقتی به پارک می روم همیشه گوش می گیرم و مورد علاقه های من کلاسیک هستند – سیاه با کمان قرمز.

سر بندهای گوش مینی موس قرمز و سفید است

سر بند گوش مینی موس

آخرین چیزی که خریداری کردم

من واقعاً مشغول خرید لباس برای سگم در آمازون شده ام زیرا او بسیار زیبا به نظر می رسد. من برای او ژاکت ، لباس خواب و کت های کوچک – همه چیزهای دیگر – خریداری می کنم. این واقعا واقعا یک لذت دیوانه وار برای من به ارمغان می آورد.

موردی که نمی توانم صبر کنم و به بچه هایم منتقل کنم

اولین چیزی که واقعاً گران قیمت بود و وقتی به اندازه کافی پول درآمد کسب کردم ، یک ساعت کوچک رولکس طلایی بود. و سپس شروع به جمع آوری ساعتها کردم زیرا آنها بی انتها هستند. این نوعی از چیزهایی است که می خواهم جمع کنم و به بچه هایم منتقل کنم. من یک مجموعه احتمالاً چهار یا پنج نفره داشتم و همه آنها به جز یکی از طلاهای من که همیشه می پوشم ، دزدیده شدند. من می خواهم یک مجموعه جدید راه اندازی کنم ، اما فکر می کنم این واقعیت که من این مجموعه واقعا عالی را داشتم و پس از آن همه آنها به سرقت رفتند ، ترسیده ام. اما من می خواهم یک روز بیشتر جمع کنم تا به بچه هایم انتقال دهم.

لوسیون بدن به شما قسم

مورد علاقه من مرطوب کننده بدن اکوکورن کوکوی نارگیل بعد از حمام است. بسیار خوب است.

نارگیل اپیکورن کوکوی بعد از مرطوب کننده بدن برای حمام

مرطوب کننده بدن اندام بعد از حمام نارگیل اپیکورن کوکوئی

پاک کننده آرایش که همیشه کار را انجام می دهد

اگر تمام روز کار می کنم ، می خواهم اطمینان حاصل کنم که وضعیت پاک سازی مضاعف خوبی در شب اتفاق می افتد. من از دستمال مرطوب استفاده نمی کنم زیرا برای پوست شما مفید نیستند ، بنابراین من عاشق پاک کننده روغن BareMinerals هستم. این واقعا فرمول عالی و سفر با آن آسان است. به علاوه ، تمام آرایش شما را از بین می برد و ضد آفتاب را به خوبی از بین می برد.

پاک کننده روغن مرطوب کننده bareMinerals Smoothness

پاک کننده روغن مرطوب کننده BareMinerals Smoothness

چیزی که همیشه روی لبهایم استفاده می کنم

آکوافر این فقط هر بار کار را انجام می دهد.

لوله ترمیم کننده لب Aquaphor با درب آبی

راحت ترین لباس تمرین

من این مارک را به نام Set Active خیلی دوست دارم. آنها رنگ های بسیار خوبی دارند و فوق العاده راحت هستند. من آلو یوگا را هم خیلی دوست دارم. آنها ست های واقعا زیبایی ایجاد می کنند و رنگ های خوبی دارند. این یک مارک تجاری بسیار محبوب است که بسیاری از مردم آن را دوست دارند.

هودی زیپ دار فعال را در رنگ صورتی پاستلی تنظیم کنید
سوتین ورزشی Active box را با رنگ آبی کم رنگ ست کنید

تنظیم سوتین ورزشی Active Box Cut

مخزن بینشی آلو یوگا

مخزن بینشی آلو یوگا

شلوار جین مورد علاقه من

احتمالاً این شلوار جین گشاد و دوست داشتنی از شلوار جین ناتاشا زینکو است که من بسیار پوشیده ام. آنها فقط سوار شدن یا مرگ من هستند. من نمی دانم که آیا جفت دیگری را پیدا کرده ام تا آنجا که دوست دارم.

دوست پسر ناتاشا زینکو شلوار جین پریشان

شلوار جین دوست پسر ناراحت ناتاشا زینکو

آهنگ هایی که من را به تحرک وا می دارد

من عاشق موسیقی رپ هستم ، بنابراین بسیاری از Megan Thee Stallion ، Drake و Cardi B. را گوش می دهم. من عاشق کندریک لامار هستم. وقتی قبلاً می توانستیم به مکان هایی برویم ، این همان چیزی است که وقتی برای یک شب بیرون آمدن آماده می شوم ، گوش می دهم.

برنامه هایی که به من کمک کردند اعتیاد خود را در اینستاگرام از بین ببرم

من در یک لحظه به طور ناخوشایند به اینستاگرام معتاد شده بودم ، بنابراین در جایی که در طول هفته تا جمعه شب در اینستاگرام نمی روم این کار را شروع کردم. این خیلی به من کمک کرد. اگر حوصله ندارم ، به برنامه های لباس مانند Net-a-Porter یا Farfetch می روم و فقط برای سرگرمی در لباس ها حرکت می کنم.

آخرین کتابی که خواندم و دوستش داشتم

من علاقه زیادی به کتاب ندارم ، اما همراه با همه چیزهای بدون Instagram ، مثل من بود که بیشتر به مطالعه می پردازم. بنابراین من این کتاب را به نام انتخاب کردم یکی از توسط جان مارس ، که در واقع در شرف تبدیل شدن به نمایش Netflix است. شما 23andMe را می دانید ، کجا می توانید DNA خود را سواب بزنید و سپس اصل و نسب خود را پیدا کنید؟ ایده اصلی این است که اگر ما چنین چیزی را داشتیم ، اما شما DNA خود را سواب می کنید و مطابقت کامل خود را در زندگی پیدا می کنید ، مانند همسر روح خود. من وسواس این کتاب را داشتم و به همه دوستانم گفتم. ترجیح می دهم کتابی را قبل از تبدیل شدن به فیلم یا نمایش تلویزیونی بخوانم. این به من انگیزه می دهد تا بتوانم این دو را با هم مقایسه کنم.

کتاب گالینگور The One توسط جان مارس

“The One” نوشته جان مارس

برنامه تلویزیونی را که به دوستانم می گویم تماشا کنند

من فقط آن نمایش را تماشا کردم پشت چشمانش در Netflix. این واقعا جالب است ، بنابراین من قطعا آن را توصیه می کنم.

میان وعده های من

من واقعاً شیرینی های هوشمند را دوست دارم زیرا قرار است جایگزین سالم تری برای آب نبات باشد. آنها ماهی سوئدی و صمغ های ترش و خرس های صمغی دارند و واقعاً بسیار خوب هستند اما قند زیادی ندارند. و من این چیزهایی که Parm Crisps نام دارند را خیلی دوست دارم. من عاشق پنیر هستم با اینکه می دانم برای من خوب نیست اما از این تردها سیر نمی شوم.

بسته متنوع شیرینی های هوشمند

بسته متنوع شیرینی های هوشمند

چیپس فر پخته شده در فر پنیر پارمزان اصل Parm Crisps

تردهای پارمزان ParmCrisps اصلی

جسیکا رادلوف است زرق و برق سردبیر ساحل غربی. می توانید او را در اینستاگرام دنبال کنید @ jessicaradloff14.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>