هدبندهای نازک برای سال 2021 مد هستند: بهترین هدبندهایی که می توانید امتحان کنید

[ad_1]

ما در چند سال گذشته به اوج لوازم جانبی مو رسیده ایم و هنوز سرعت آنها کم نشده است. با این حال ، آخرین روند کمی پایین تر است: هدبندهای نازک.

اواخر سال 2019 (و چند ماه اول سال 2020) همه چیز در مورد هدبندهای بزرگ و بزرگ بود که بلر والدورف را شرمنده می کرد. از باند پرادا گرفته تا اینستاگرام ، سربندهای ابریشمی برجسته ، مرواریدپوش و مخمل همه جا دیده می شد. هیچ لباس لباس دخترانه آن دختر کامل نبود و گروه موسیقی گره ای از Lele Sadoughi بالای سرش قرار نداشت.

هنگام بروز همه گیری ، ما نوارهای بزرگ خود را با لوازم جانبی کاربردی تر برای موها عوض کردیم – اسکرچ برای بستن موهای شسته نشده ، بارت های محکم و ناگهانی برای پنهان کردن موهای رشد نکرده (یا گوش از ماسک ها را دوباره زنده می کنیم) و کلیپ های پنجه مناسب برای کار در خانه. اما با گذشت یک سال (و با پایان کار) ، سرانجام تعادل بین مد و عملکرد را برقرار کردیم و محصول جدیدی از هدبندها در سراسر اینستاگرام ظاهر شده است.

جالبترین هدبندهای 2021 ، بر روی خواننده فیبی بریجرز و TikTok’er Addison Rae ، به لطف شکل نازک تر ، براق و ظریف ترند. آنها هنوز هم چیز خاصی را به لباس اضافه می کنند و باعث می شوند بلافاصله کنار هم قرار بگیرد ، اما جسورانه نیستند. هدبند غول پیکر بیانیه ای است – اتفاقاً یک افسانه است – در حالی که یک بند بند لاغر کمی بیشتر “کسی ، من؟” با یک شلوار مخصوص پاکت یا یک سارافان در خانه به همان اندازه به نظر می رسد.

هدبندهای نازک همچنین با دکمه کم دکمه مطابقت دارد که در سبک سبک رو به پیشرفت است. پیراهن های دانشگاهی را با دامن های تنیس چین دار ، یقه های لایه ای و ژاکت کش باف پشمی کوچک با جین های گشاد فکر کنید. این سبک همچنین به آیکون های دهه 90 میلادی مانند کارولین بست-کندی و بریتنی اسپیرز اشاره می کند بدون اینکه خیلی روی بینی شما بیفتد و توسط دختران امروزی مورد استقبال قرار گرفته است – بلا حدید به وضوح طرفدار آن است.

بلا حدید

مارک پیاسکی / گتی

بلا حدید

گاتهام / گتی

آنها با طیف گسترده ای از انواع و مدل های مو به خانه نگاه می کنند – موج های براق و صاف ، نامرتب ، فرهای طبیعی ، نان ، تسویه حساب – به علاوه ، عملکردی نیز دارند. از آنجایی که آنها برخلاف سربندهای پر شده دارای دندانهای چسبنده هستند ، برای بیرون کشیدن موهای شما بسیار مناسب هستند. بهترین قسمت؟ در حالی که گزینه های سرهم بندی وجود دارد ، هزینه اکثر آنها کمتر از 25 دلار است. برخی از سربندهای نازک مورد علاقه ما را در زیر خریداری کنید.

هدبند استات Riviera Hairology

هدبند استات Riviera Hairology

سربندهای لاغر Scunci No Slip Skinny 3 بسته

سربندهای لاغر Scunci No Slip Skinny 3 بسته

Asos Design Alice Band in Black

Asos Design Alice Band in Black

سربند MACHETE
  هدبند لاغر France Luxe

هدبند لاغر France Luxe

پیشانی بند نازک Alexandre De Paris

پیشانی بند نازک Alexandre De Paris

Bella Cacciatore همکار زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>