هر تخم مرغ عید پاک شایعه دختر اصلی که در HBO Max Reboot مشاهده کردیم

[ad_1]

HBO Max بسیار مورد انتظار است دختر شایعه راه اندازی مجدد در 8 ژوئیه به نمایش در آمد و در حالی که این یک نمایش کاملاً جدید است (با شخصیت های جدید) ، طرفداران همچنین برخی از آشنایی ها را مشاهده کردند. برخی بزرگ و واضح هستند ، مانند کریستن بل به عنوان صدای GG و قدم های مت به عنوان سوراخ آب کنستانس بیلارد. اما دیگران ظریف ترند. در اینجا همه آنچه بینندگان مشاهده کرده اند (تاکنون) است. هشدار: اسپویلرهای سبک در پیش رو دارید.

شوت آغازین

دختری جوان به شهر نیویورک برمی گردد. احساس آشنایی می کنید؟

مدها

معلم کیت (تاوی گوینسون) در کنار دانش آموزانی مثل سرنا ون در وودسن روی سن می آمد ، بنابراین وقتی او از خلبان نسخه ای از لباس S را می پوشد ، چیزی فراتر از نق زدن به اصل است. این شکاف بین او و دانشجویان ژنرال Z او را نشان می دهد.

همچنین مارک هایی که در سری اصلی بسیار زیاد ظاهر می شوند مانند آلیس + اولیویا و زارا فریاد می کشند. و یک کامئو از برش لیندسی پالپس واگنر مدیرمسئول. این مجموعه دارای حسن نیت مدل قبلی خود است.

به طور خاص ، سربندها

ملکه سابق کنستانس ، بلر والدورف ، بند خود را مانند یک تاج بسته بود … اما جولین ، حاکم فعلی مدرسه ، سر خود را تراشید و ظاهر جدیدی ایجاد کرد. در واقع او سربند زویا را برداشته و دوباره آن را به عنوان روسری اصلاح می کند.

دن و نیت و غیره

ناتی آرچیبالد به عنوان یک آلوم برجسته سنت جود فریاد می کشد. از دن همفری نیز نام برده شده است. او اکنون یک رمان نویس مشهور است.

“من کار وحشتناکی کردم”

این یکی برای انتظار است! جوشوا صفران ، مجری برنامه ، اخیراً گفت شهر کشور که در یک قسمت آینده ، گفت وگو با حیله گری به یک لحظه بزرگ سرنا اشاره خواهد کرد. وی گفت: “در یكی از قسمت ها ، یك شخصیت می گوید:” من كار وحشتناكی انجام دادم “و دیگری پاسخ می دهد ،” چه كاری ، كسی را كشتی ” [van der Woodsen, an original Gossip Girl character] گفت: “من کسی را کشته ام”.

دامبو

محله هیپ بروکلین – نام آن مخفف Down Under the Manhattan Bridge Overpass است – جایی است که دن همفری ، بیگانه فقیر سری اول ، در آن زندگی می کرد. و اگرچه یک سقف در آن کاپوت حتی در دهه 2000 بسیار گران بود ، از آن زمان قیمت ها فقط سر به فلک کشیده است. صفران در همان مصاحبه گفت: “در اصل ، دن بچه فقیری بود و در بروکلین زندگی می کرد ، البته آن زمان مسخره بود … و اکنون ثروتمندترین شخصیت نمایش ما در دامبو زندگی می کند.”

ربکا شرمن

علاوه بر نیت ، یکی دیگر از آلوم های ذکر شده دانشجویی به نام ربکا است. “این شخصیت در واقع ربکا شرمن است ، که شما هرگز نمی دانید زیرا ما نام خانوادگی او را نمی بینیم ،” T&C. “ربکا شرمن” نام شخصیتی است که در صفحه نمایش ظاهر نشد اما در قسمت 25 از فصل دو در مورد داستان اصلی مورد بحث قرار گرفت ، زمانی که آنها سعی می کنند تصمیم بگیرند که دختر شایعه چیست. کسی می گوید ، “باید ربکا شرمن باشد” ، و بلر می گوید ، “نه ، او همیشه سر کتاب را دارد ، نمی تواند او باشد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>