هر فیلم “گرگ و میش” تابستان امسال به Netflix می آید

[ad_1]

راویولی قارچ را بشکنید ، مهتاب، و دنده معقول باران: کل گرگ و میش حماسه در تابستان امسال به Netflix می رود. غول پخش جریانی در 21 ژوئن اعلام کرد که هر پنج فیلم درباره “اگر دوست پسر شما پیر مسخره ای بود که می خواست خون شما را بنوشد” از 16 ژوئیه در ایالات متحده در دسترس خواهد بود. آیا گفتن اینکه من هر روز در انتظار مرگ هستم نمایشی است این؟

اولین گرگ و میش رمانی – که در آن یک دبیرستان در یک شهر کوچک به پس زمینه یک داستان عاشقانه بین نژادی شهوت انگیز تبدیل شد – اخیراً بیستمین سالگرد خود را جشن گرفت. نویسنده Stephenie Meyer ، که قبلاً هرگز به طور حرفه ای نمی نوشت ، یک صنعت کل را ایجاد کرد: چهار پرفروش ترین گرگ و میش رمان ها ، و همچنین اسپین آف های بعدی ، حق رای دادن فیلم های پرفروش ، به علاوه رونق گردشگری در فورکس ، واشنگتن ، جایی که داستان در آن جریان دارد.

برای هزاره ها و ژنرال جوان X’ers ​​، گرگ و میش جایی بین یک حرکت و یک جنون بود. این کتاب ها درباره آرزو و مطلوب بودن است ، اما در مورد انکار ، پاکدامنی و خشونت نیز هست. بله ، این یک داستان عاشقانه است که محور آن یک شریک مرد است که انگیزه شدیدی برای کشتن شریک زن خود دارد. اما در همان زمان ، گرگ و میش در بسیاری از افراد طنین انداز شد زیرا ذهن و دیدگاه یک دختر نوجوان را جدی می گیرد. اکنون یک نسل کاملاً جدید با این ایده آشنا می شوند که همه داستانهای بزرگ عاشقانه با یک استشمام آغاز می شوند.

قبلا ، گرگ و میش ردیابی فیلم ها کمی سخت بود ؛ آنها در آمازون نخست رفت و آمد کردند و در Roku ظاهر شدند. آنها همیشه در دسترس برای اجاره بوده اند ، اما گرگ و میش حماسه نوعی اجاره نیست. این نوعی از چیزهایی است که شما 12 ساعت پس از نوشیدن شراب بد و خواندن مجلات مدرسه راهنمایی بدون توقف تماشا می کنید.

از بسیاری جهات ، گرگ و میش یک مصنوع است ، یک قصیده غم انگیز پنج بخشی به بازیگران داغ در آرایش میمی که به یکدیگر خیره می شوند. این فیلم ها زمانی است که رابرت پتینسون و کریستن استوارت با هم ملاقات می کنند ، سپس شروع به معاشرت می کنند ، سپس از نظر اقلیمی از هم جدا می شوند ، سپس دوباره دوست می شوند. (دونالد ترامپ ، هنوز رئیس جمهور نیست ، در آن زمان جدایی آنها را اندازه گیری كرد.) این مجموعه شامل خرده فرهنگ ها و قوس های داستان كوچكتر است – ظهور و سپس ناپدید شدن آرام از نگاه عمومی تیلور لاوتنر ، ظاهراً با انتخاب. بنکرهای پشت صحنه کودک ربات animatronic. روشی که رابرت پتینسون با خوشرویی از آن متنفر است گرگ و میش، با صدای بلند و علنی ، سالها.

مانند یک خون آشام خسته و پوشیده از لباس کلاه ، الگوی رفتاری و TikToks از گرگ و میش از مردن امتناع ورزیده اند. و به همین ترتیب ممکن است یک خانواده مرموز از خواهران و برادران جذاب فرزندخوانده (که همچنین با یکدیگر قرار می گذارند) در یک مدرسه جدید ثبت نام کنند ، گرگ و میش فیلم ها به زودی از ابتدا دوباره شروع می شوند.

“شما الان مهمترین چیز برای من هستید. مهمترین چیز برای من همیشه. حالا تو زندگی من هستی.” – در تاریخ 16 ژوئیه ، با حساب های Netflix ما نجوا می کند.

جنی سینگر نویسنده ستادی برای زرق و برق تو می توانی دنبالش کن در توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>