هلن میرن با یک خرس واقعی برخورد کرد

[ad_1]

دام هلن میرن ، ستاره برنده جایزه صحنه و صفحه نمایش ، در هنگام اهدای جوایز SAG با یک خرس روبرو شد و داستان را به اشتراک گذاشت و به همه گفت که در هنگام اجرای قوانین فاصله اجتماعی با یک خرس واقعی ، چگونه خونسردی و درایت خود را حفظ کرد.

در طول پخش تلویزیونی مجازی ، که میرن مجری آن بود ، این بازیگر 75 ساله در عشق خود به حیات وحش ، از جمله پرندگان ، سنجاب ها و سنجاب ها تأمل کرد. وی یادآوری کرد که سخت ترین تجربه بازیگری وی بداهه پردازی در هنگام بازگشت به عقب بود و سپس تقریباً بی عیب افزود که در حین قرنطینه “کمی ملاقات با خرس داشته است”.

“من از دیدن یک خرس بسیار هیجان زده شدم ، اما مطمئناً شما نمی توانید اجازه دهید خرس ها با انسان زیاد آشنا شوند زیرا آنها حیوانات وحشی هستند. بنابراین او را بدرقه کردم. “میرن گفت ، که ظاهراً هیچ ترسی احساس نکرد. “من خرس را كفش كردم. به او گفتم او یک خرس شیطان است. او یک خرس جوان بود ، بنابراین من فقط گفتم: “نه ، خرس شیطان ، ادامه بده ، برو ، برو!” “اما آیا او یک خرس شیطان بود؟ یا او فقط یک طرفدار بود که می خواست از او چند زن در مورد فیلمبرداری سوال کند ملکه؟

میرن که همیشه مودب بود ، توضیح داد: “شما باید خودتان را تا حد ممکن بزرگ کنید و بگویید ، خرس بد! خرس بد! “چون این یک خرس بزرگ نبود – یک خرس کوچکتر بود – بنابراین من فقط گفتم ،” یا خرس شیطان ، ادامه بده. برو! “” با استفاده از این انرژی به تابستان.

همه ما به یک چیز فکر می کنیم ، درست است؟ هلن میرن را در سومین دوره آینده دریافت کنید پدینگتون فیلم بلافاصله به سادگی هیچ خرس کوچک بهتر از Paddington محبوب ما وجود ندارد و اکنون که میرن تجربه واقعی خرس IRL را دارد ، زمان آن فرا رسیده است که او را به این حق رای دادن دعوت کنیم. ساندویچ مارمالاد برای همه. نیاز داریم، نیاز برای دیدن آن این همه اسکار ورودی!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>