همه عاشق DVF: افراد مشهور در تأثیر Diane von Furstenberg هستند

[ad_1]

ما به مناسبت روز جهانی زن 2021 ، برخی از زنان مورد علاقه خود را با ادای احترام از برخی دیگر جشن می گیریم آنها زنان مورد علاقه از میستی کوپلند گرفته تا جودی بلوم ، این زنان به ما الهام بخشیده اند ، ما را تحت تأثیر قرار داده اند و به ما نشان داده اند که جهان بهتری امکان پذیر است. ما داستان های آنها را به اشتراک خواهیم گذاشت اینجا تمام هفته. برای اطلاعات بیشتر در مورد موانع شکستن زنان ، یک نسخه از کتاب جدید Glamour را دریافت کنید ، زرق و برق: 30 سال زنانی که دنیا را تغییر شکل داده اند.

با لباس شروع شد. هنگامی که یک دایان فون فورستنبرگ 26 ساله و سپس لباس خود را به جهانیان معرفی کرد ، در سال 1974 ، این مدل بلافاصله نمادین با ترکیبی تازه از الگوهای جسورانه ، پارچه های کشسان و شبح چاپلوس جهانی ، دوباره لباس ورزشی را ابداع کرد. از آن زمان این یک عنصر اصلی برای مد آمریکایی است – مورد علاقه همه از پاریس هیلتون گرفته تا میشل اوباما است. این مورد ضروری در کمد لباس هر زن بود ، هست و خواهد بود. نمادی از استقلال و زنانگی ، سبک و راحتی ، لباس پوشیدن انقلابی برای فرهنگ بود. به زبان ساده ، بی انتهاست. این به خاطر خدا در مجموعه دائمی موزه هنر Metropolitan به نمایش در آمده است.

نزدیک به 50 سال بعد سریع حرکت کنید: DVF مانند همیشه تأثیرگذار است. این طراح دامنه خود را فراتر از مد به تعدادی از کارهای کارآفرینانه و بشردوستانه ، از جمله ایجاد جوایز DVF ، که از رهبران زن تقدیر می کند ، راه اندازی پادکست ، شارژ با DVF، و پارک های عمومی مانند های لاین و جزیره کوچک در شهر نیویورک که به زودی افتتاح می شود ، تأمین مالی می شود. او سال 2005 بود زرق و برق زن سال ، در سال 2019 به تالار مشاهیر ملی زنان راه یافت ، و اخیراً کتابی نوشت ، خود آن: راز زندگی.

تأثیر مثبت دایان فون فورستنبرگ در سراسر جهان طنین انداز شده است و همچنان برای نسل بعدی استعدادهای جوان ادامه دارد. همه با DVF مشکل دارند. در زیر ، دوستانش سارا جسیکا پارکر ، کتی استورینو ، آنیتا هیل و آلیسون ویلیامز دروس زندگی را که از این نماد آموخته اند به اشتراک می گذارند.


سارا جسیکا پارکر: “دایان قدرت لباس را درک کرد.”

من اولین بار در حدود 10 یا 15 سال پیش با دایان از طریق یکی از دوستان مشترکم آشنا شدم ، که به من اجازه می داد به او نزدیک شوم و از نظر اجتماعی با او وقت بگذارم ، و این بر خلاف گذراندن یکدیگر در یک نمایش مد یا یک رویداد نیست. او DVF است ، و من SJP هستم ، اما حروف اولش خیلی بیشتر از من است. موارد زیادی وجود دارد که من در مورد او تحسین می کنم – من تصور نمی کنم که حروف اولیه ما همین تأثیر را داشته باشد.

دایان مدافع خشن زنان و استقلال است و همیشه نیز بوده است. او یک کارگردانی را هدایت کرده ، از این صنعت الهام گرفته و یک موزه و بیننده بوده است. دایان عاشق تجارت است ، و از اینکه درگیر این کار است بسیار هیجان زده است ، اما همچنین در مورد چالش کشیدن در خرده فروشی و مدیریت یک شرکت – خصوصاً در حال حاضر – بسیار صادق است. اما این اعتقاد دیرینه او است که باید به زنان فرصت داده شود و امکان دستیابی به توانایی های بالقوه خود را داشته باشد که من بیشتر آنها را تحسین می کنم. او نگران زنان و دختران جوان دور و نزدیک است و با کمک به آنها در هزاران جامعه در سراسر جهان از این محکومیت استفاده کرده است.

او همچنین عمیقاً عاشق شادی و سرگرمی و هوس باز است. او شهوتی برای سفر دارد که من کاملاً با او ارتباط برقرار می کنم ، اگرچه او بیشتر از من رضایت خود را جلب می کند. او خواننده است ، به افراد دیگر علاقه مند است ، عاشق رنگ و موسیقی است و یک جوی واقعی دارد که الهام بخش و غبطه برانگیز است.

برایان بدر

یادم هست که لباس مجلسی پوشیده اش را پوشیده بودم جنس و شهر. من فقط آن مواد را دوست دارم – آن ترکیب خارق العاده و عجیب پنبه و پشم و کشش. این جلوه دیگری به خود گرفت ، تقریباً مثل یک رنگ پودری. همه چیز در مورد آن لباس واقعی است – مناسب همه است. به همین دلیل بود که توانست به بسیاری از آنها برسد و به همین دلیل هنوز یک میلیون لباس پوششی در بازار وجود دارد که DVF نیستند. لباس پوششی از بین نمی رود. من در یک دفتر با زنان جوان کار می کنم و روزی نیست که یکی از آنها لباس پوششی نپوشد. و منظور من زنان در هر اندازه ، شکل و سن است. هنوز هم آن لباس.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>