هند ، در میان موج دوم همه گیری ، چه می خواند؟

[ad_1]

هند ، در میان موج دوم همه گیری ، چه می خواند؟
منبع تصویر: FREEPIK

هند ، در میان موج دوم همه گیری ، چه می خواند؟

طی سال گذشته ، بیماری همه گیر باعث شده است که مردم با حفظ فاصله اجتماعی بیشتر وقت خود را در خانه بگذرانند. همانطور که هند اکنون تحت موج نگران کننده دوم قرار دارد ، بسیاری از مناطق این کشور پروتکل های اقامت در خانه را سفت و سخت کرده اند – و این باعث می شود مصرف کنندگان فعالیت هایی را کاهش دهند که نیاز آنها به قدم زدن را کاهش می دهد – سرگرمی اصلی “خواندن” است.

طبق پلتفرم تجارت الکترونیک داخلی ، Flipkart ، گروه Books در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ، رشد 1.5 برابر در تعداد واحدهای فروخته شده در سه ماهه اول سال 2021 را تجربه کرده است.

“با یافتن راحتی در کتاب ، مردم کنجکاو هستند که ببینند چگونه عادات خواندن و ترجیحات ژانر در زمانهای بی سابقه ای تغییر می کند. ما به اینکه به مشتری نزدیک هستیم افتخار می کنیم ، در حالی که نیازها و انتظارات آنها را در سراسر کشور عمیقا درک می کنیم و به طور مداوم در جهت تأمین آنها تلاش می کنیم بهترین انتخاب ، از طریق فروشندگان ما. در مورد کتاب ، به طور کلی ، دو سوم تقاضای کتاب در این سیستم عامل از شهرهای ردیف 2 و ردیف 3 در سه ماهه گذشته بوده است ، جایی که شاهد افزایش جستجوها از شهرهایی از جمله Flipkart به IANSlife گفت ، به عنوان جامشدپور ، آزامگار ، فیض آباد ، دئوریا ، گواهاتی ، گوراخپور و بهبانسوار ، “نیشانت گوپتا ، رئیس – زیبایی ، کالاهای عمومی ، خانه و مبلمان.

با وجود امتحانات رقابتی در گوشه و کنار هم ، مردم در حال پیشرفت در مهارت ها هستند که منجر به افزایش تقاضا برای کتاب های دانشگاهی ، کتاب های مرجع ، کتاب های دانش عمومی و کتاب های انگلیسی مانند Word Power Made Easy و Oxford Student Atlas می شود. به دلیل اینکه بچه ها وقتشان را در خانه می گذرانند ، کتاب های فعالیت ، کتاب های رنگ آمیزی و رنگ آمیزی نیز جهش روشنی داشته اند.

سال 2020 تحول الگویی را در زندگی همه ایجاد کرد – مردم شروع به تفکر ، غذا خوردن ، زندگی و خواندن متفاوت کردند.

کتابهایی که به کاهش وزن ، رژیمهای غذایی و سایر کتابهای “چگونه” می پردازند ، تقاضای زیادی داشتند. کتاب های خودیاری و جستجوی روح بیشتر از حد معمول رونق یافت ، زیرا مردم به عنوان راهی برای درک زندگی قدیمی و جدید خود ، به کتاب روی آوردند و کتابهایی مانند “ایکیگای” ، “مثل یک راهب فکر کن” ، “مرگ” ، “قدرت” را ساختند. از ذهن ناخودآگاه “،” نگرش همه چیز است “،” زندگی مخفی شگفت انگیز در 100 کتاب برتر فروش شده در Flipkart. علاوه بر این ، IANS آموخت ، کتابهایی از نویسندگان مشهور مانند Sonu Sood ، Tahira Kashyap و Priyanka Chopra به لیست پرفروش ترین های این پلتفرم راه یافتند.

به منظور تشویق بیشتر خوانندگان کتاب ، Flipkart همچنین ویژگی دیجیتالی خود را برای دسته کتاب های خود راه اندازی کرده است – Flipkart #NowReading در اینستاگرام ، که میزبان راه اندازی دیجیتالی کتاب های جدید ، بحث با نویسندگان پرفروش ، بررسی و پیشنهادات است. این میزبان آمیش تریپاتی ، روجوتا دیوکار ، سونو سود ، دورجو دوتا ، تاهیرا کاشیاپ و چتان بهاگات و غیره بوده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>