هیلاری داف در دوران بارداری فقط موهای خود را آبی رنگ کرده است – اما آنچه شما فکر می کنید نیست

[ad_1]

هیلاری داف فقط موهای خود را با سایه ای خیره کننده از آبی روشن رنگ کرده است – اما اصرار دارد که این جنبه جنسیت نیست.

داف ، که اعلام کرد در ماه اکتبر فرزند سوم خود را باردار است ، ظاهر جدید و پر جنب و جوش خود را در اینستاگرام آغاز کرد. “خوب …. شما حدس زدید. لحظه ای که از نیویورک به خانه برگشتم نیاز به تغییر داشتم. ” جوان تر ستاره در 19 فوریه نوشت: “قسم می خورم این به این معنی نیست که من یک پسر دارم … مادرم فکر کرد که من سعی می کنم به همه چیزی بگویم! ما هنوز نمی دانیم که چه کسی آپارتمان من را اشغال کرده است – اما به زودی اعلامیه تخلیه می شود … ”

قفل های آبی نخی پنبه ای او به لطف سبک گرایان نیکی لی و ریاونا کاپری باورنکردنی به نظر می رسند. داف در زیرنویس خود در کنار یک شکلک پری دریایی به شوخی گفت: “تنها چیزی که می توانم بگویم این است کهriawna و @ nikkilee901 خیلی مرا دوست دارند.” 1- به خاطر بله گفتن به تغییر دیوانه وار دیگر در اواخر بارداری من (حداقل من برش ندادم موی چتری!) و 2- تمام روز لعنتی طول کشید! بچه ها شما را بیشتر دوست دارم. “

مجری 33 ساله شوخی نمی کرد وقتی گفت این سبک کل روز را می گیرد. نیکی لی ، بنیانگذار Nine Zero One و In Beauty Beauty ، در بیانیه ای اعلام کرد: “برای اینکه موهایش را به رنگ آبی شاد و نخی آبی بدست آورم ، من مجبور شدم ابتدا موهای او را از قبل روشن کنم.” Riawna Capri به من کمک کند زیرا ما صدها فویل را در آن قرار داده ایم. ”

کرم رنگ مو Ultra Color Nourishing در جین سبک و خنک توسط Garnier Nutrisse

رنگ فوق العاده در جین خنک سبک

کیت کریستال نقدی AT-HOME توسط مشترک

کیت موی خانگی ترمه کریستال

قبل از اینکه بپرسید: بر اساس انجمن بارداری آمریکا و کالج متخصص زنان و زایمان در آمریکا ، رنگ آمیزی مو در هنگام بارداری بی خطر است. در وب سایت APA آمده است: “بیشتر تحقیقات نشان می دهد مواد شیمیایی موجود در هر دو رنگ نیمه دائمی و دائمی بسیار سمی نیستند و استفاده از آنها در دوران بارداری بی خطر است.” “علاوه بر این ، فقط مقدار کمی رنگ مو ممکن است توسط پوست جذب شود ، و مقدار کمی از آن می تواند به جنین برسد.”

هیلاری داف در حال حاضر دارای دو فرزند است: پسر 8 ساله اش ، لوکا کروز ، با مایک کومری سابق و دختر 2 ساله اش ، بنکس ویولت ، با همسرش متیو کما.

“من از آن دسته زنانی نیستم که به هیچ وجه بارداری را دوست داشته باشم ، اما از آنچه بدنم برای من و خانواده ما انجام می دهد قدردانی می کنم.” لیزی مک گوایر ستاره گفت مردم در ماه دسامبر. “بنابراین هر روز ، این بین من متفاوت از بدن من است که می خواهم لباس های زیبا را بپوشم ، یا احساس آرامش می کنم که این احتمالاً آخرین باری است که من باردار می شوم و سعی می کنم لذت ببرم که این بار چقدر شیرین است می تواند باشد. “

بعضی اوقات ، فقط باید کاری برای خودتان انجام دهید. داف در ویدئویی که ظاهر جدید خود را نشان می دهد ، تکرار کرد: “من نمی دانم پسر یا دختری دارم؟” “اما ، می دانید ، من باید به نوعی لذت ببرم.”


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>