والی فانک با 82 سال پیرترین فرد پرواز در فضا می شود

[ad_1]

Wally Funk ، پیشگام هواپیمایی ، با 82 سال سن سرانجام خود را به فضا رساند. به گفته اسپیس دات کام ، این باعث می شود او پیرترین فردی باشد که در فضا پرواز کرده است.

در تاریخ 20 ژوئیه ، فانک سوار موشک جنجالی New Shepard جف بزوس شد که توسط Blue Origin ساخته شده است. از او خواسته شد در کنار بزوس ، برادرش ، مارک ، و یک مسافر پرداخت کننده به نام اولیور دیمن ، به طور رایگان به این سفر بپیوندد.

این شش دهه ساخت یک رویا بوده است. به ازای اسپیس دات کام ، فانک چهار بار تلاش کرده است تا به سپاه فضانورد ناسا بپیوندد. وی همچنین یکی از هواپیمابران زن موسوم به عطارد 13 بود که همان آزمایش های فیزیولوژیکی فضانوردان را انجام داد. به گزارش اسپیس دات کام ، وی پس از پرواز گفت: “من مدتها منتظر بودم تا بالاخره آنجا بلند شوم.”

وی گفت: “من بسیاری از آموزشهای فضانوردان را در دنیا – روسیه ، امریکا انجام داده ام.” “من همیشه می توانستم بچه ها را به خاطر آنچه انجام می دادند ضرب و شتم بدهم ، زیرا من همیشه قویتر بودم. من همیشه همه کارها را خودم انجام داده ام. “

جو رادل / گتی ایماژ

وی افزود: “من می خواهم دوباره بروم.” “سریع.”

سفر Bezos اینترنت را دو قطبی کرده است ، اما همه توافق دارند که رفتن فانک به فضا خیلی دیر شده است.

“صرف نظر از احساس شما در مورد پرواز Blue Origin فردا ، آیا می توانیم این واقعیت را بدانیم که Wally Funk به فضا می رود؟” یک نفر توییت کرد.

“سه شنبه مبارک فقط به والی فانک و فقط والی فانک” شخص دیگری را اضافه کرد.

“صرف نظر از احساس شما در مورد شخصاً جف بزوس یا مسابقه میلیاردر فضایی ، امروز همه ما باید خوشحال باشیم که * افسانه مطلق * والی فانک سرانجام پرواز به فضا را طی می کند – دهه ها پس از اثبات صلاحیت بیش از حد او ،” شخص سوم را توییت کرد.

بزوس اعلام کرد که فانک از اول ژوئیه به پرواز خواهد پیوست: “کسی بیشتر منتظر نمانده است.” “در سال 1961 ، والی فانک به عنوان بخشی از برنامه” 13 عطارد “در فضا در راس کلاس خود بود. علی رغم اتمام آموزش ، برنامه لغو شد و هیچ یک از سیزده نفر پرواز نکردند. وقتشه. به خدمه خوش آمدید ، والی. ما از اینکه شما در تاریخ 20 ژوئیه به عنوان مهمان ارجمند ما با ما پرواز می کنید هیجان زده هستیم. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>