واکسن کرونا ویروس: تمام افراد مشهور و چهره های عمومی که تاکنون آن را دریافت کرده اند

[ad_1]

نشنیدی؟ سلفی واکسن ، عکس جدید “من رأی داده ام” است ، زیرا افراد مسن و کارگران خط مقدم به طور عمومی دریافت اولین دوز واکسن کرونا ویروس را جشن می گیرند.

این سلفی های واکسنی (vaxxies؟) امسال قرار است در تمام برنامه های زمانی شما باشد و ما تصاویر مشهور و چهره های عمومی را به اشتراک خواهیم گذاشت. اگر می خواهید درباره واکسن های ویروس کرونا بیشتر بدانید ، اینجا کلیک کنید. و در زیر ، تمام ارقام قابل توجهی را که در مورد واکسیناسیون ارسال کرده اند مشاهده کنید:

دالی پرتون

این زیرنویس؟ باور نکردنی

کریستی برینکلی

این سوپرمدل 67 ساله مطمئن شد که تجربه خود را در دریافت واکسن COVID-19 ثبت کرده است. برینکلی در 6 فوریه در ویدئویی که در اینستاگرام منتشر کرد ، گفت: “روز زیبایی برای واکسن است.” من احساس خوشبختی می کنم که قرار ملاقاتم را گرفتم. “

برینکلی ، که توسط پسرش جک پاریس ضبط شده است ، از این فرآیند به عنوان “یک تکه کیک” یاد می کند و پیروان واجد شرایط خود را به واکسیناسیون نیز تشویق می کند. او گفت: “شما خوشحال خواهید شد که این کار را کردید”. “این یک اعلامیه خدمات عمومی توسط کریستی برینکلی و پسرش جک پاریس بوده است.”

کیت مالگرو

مالگرو 65 ساله که در این فیلم نقش کاپیتان ژانوی را بازی می کرد پیشتازان ستاره ای: سفر دریایی و قرمز روشن نارنجی سیاه جدید است، او در توییتر فاش کرد که در روز دوشنبه ، 25 ژانویه شلیک شد. واکسن Covid-19 من را در ساعات پایانی صبح دوشنبه دریافت کرد! این را یک سفارش از کاپیتان خود در نظر بگیرید – ادامه دهید تا واکسن خود را ASAP بپوشانید و ثبت نام کنید. ” دوستان من در امان باشید و به علم اعتماد کنید! [Vulcan greeting emoji]”

استیو مارتین

این کمدین 75 ساله می گوید که وی واکسن COVID-19 را پس از ثبت نام آنلاین و سپس ایستادن در صف در مرکز Javiz در شهر نیویورک دریافت کرده است. وی در 17 ژانویه در توئیتی نوشت: “از همه شما متشکرم ، و از علم متشکرم.”

وی به شوخی گفت: “در حال حاضر ، من هیچ گونه حرمت اعتقادی ندارم.”

جودی دنچ

دنچ ، 86 ساله ، فاش کرد که اولین ضربه خود را در ژانویه 2021 گرفته است و تا 11 هفته منتظر گل دوم خود است.

مارتا استوارت

مارتا استوارت 79 ساله در مرکز زندگی مارتا استوارت در بیمارستان Mount Sinai در منهتن واکسینه شد. و برای کسانی که می پرسند آیا او خط خود را قطع کرده است ، استوارت گفت ، “بدانید که من در گروه سنی مورد تایید این دسته از واکسن ها هستم و در صف دیگران قرار گرفتم.”

جوآن کالینز

ستاره صابون در ژانویه عکس Astra-Zeneca را گرفت ، تجربه ای که وی آن را “آسان ترین کار” توصیف کرد. درست مثل یک خراش کوچک و هیچ دردی وجود نداشت. و هیچ عوارض جانبی نداشتم و احساس خوبی داشتم. من به خانه رفتم و حتی یک نوشیدنی نوشیدم. ” بسلامتی!

ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ

به گفته سخنگوی سلطنت و همسرش ، هر دو در سن 90 سالگی ، اولین عکس های خود را در ژانویه 2021 دریافت کردند.

دکتر فاوسی

برجسته ترین متخصص بیماری های عفونی آمریکا واکسن Moderna را در اواخر دسامبر سال 2020 دریافت کرد و هیچ عارضه جانبی دیگری به جز درد موقتی در بازوی محل تزریق وی گزارش نکرد.

Prue Lieth

نه به اندازه خوردن کیک و پای ، بلکه به همان اندازه هیجان انگیز ، شرط می بندیم. پخت و پز عالی انگلیس Prue Lieth ، 80 ساله ، قاضی و پخت ستاره جهانی ، در دسامبر سال 2020 “زخم” خود را دریافت کرد ، همچنین برای کمک به ترس در مورد واکسن ویروس کرونا ویرایش کرد.

یان مک کلن

Gandalf the Grey… Gandalf the White… Gandalf the Immune! ایان مک کلن ، 81 ساله ، اولین شلیک خود را در دسامبر سال 2020 در بیمارستانی در لندن دریافت کرد و بعداً به مطبوعات گفت بعد از آن احساس “سرخوشی” می کند. هست یک رضایت کامو بالا میاد؟

کنگره ، پنس ، بایدن و سایر مقامات دولتی

درست قبل از تعطیلات کریسمس سال 2020 ، به همه اعضای کنگره واکسن Pfizer COVID-19 پیشنهاد شد ، از جمله نماینده Alexandria Ocasio-Cortez ، نماینده این تجربه در Instagram Live. مایک پنس ، معاون رئیس جمهور و همسرش کارن پنس ، واکسن خود را همانند سایر اعضای عالی رتبه دولت فدرال در همان زمان دریافت کردند. (ویروس کرونا ویروس تهدیدی برای امنیت ملی است اگر بخش بزرگی از دولت ما همزمان بیمار شود.) جو بایدن رئیس جمهور منتخب دوز دوم واکسن خود را در ژانویه 2021 دریافت کرد.

آنتونی هاپکینز

این بازیگر اولین دوز واکسن خود را در اواخر ژانویه 2021 دریافت کرد. “با تشکر از شما
PublicHealth.LACounty.Gov CHA Hollywood Medical Center Presbyterian و دوست عزیزم ،
دکتر ماریا ترزا اوچوآ. نور در انتهای تونل (بعد از یک سال قرنطینه تحمیل شده توسط خود) »، او در اینستاگرام نوشت.

این پست به روز خواهد شد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>