واکنش این بالرین به گرفتن کفش های پوئنت که با رنگ پوست او مطابقت دارد ویروسی می شود

[ad_1]

فراگیری چیزی است که باید درباره آن برقصید – فقط از کیرا رابینسون س askال کنید. بالرین بعد از ارسال TikTok از خودش که یک جفت کفش pointe جدید باز می کند ، ویروسی می شود. این کفش ها با کفش های قبلی او متفاوت است زیرا با چهره او مطابقت دارد.

رابینسون در ویدئو می گوید: “سرانجام کفش های قهوه ای pointe به دست آوردم.” “این بسیار هیجان انگیز است زیرا این بدان معناست که دیگر لازم نیست کفش هایم را پنکیک کنم.” وی بعدا اضافه کرد ، “من نمی توانم به شما بگویم که این چقدر انقلابی است و من مجبور نیستم آنها را با پایه کلوچه درست کنم تا رنگ پوست من شود.”

این ویدئو بیش از 1.4 میلیون بازدید داشته و چنان مورد توجه قرار گرفته است که با رابینسون مصاحبه شد صبح بخیر آمریکا. این سرگرد 18 ساله باله در این برنامه گفت: “من نظرات زیادی در مورد TikTok خود دریافت کردم که نشان می دهد نمایندگی در دنیای رقص بسیار ضروری است و چگونه بسیاری از مردم چنین چیزی را ندارند یا این را اغلب نمی بینند.” او در حال حاضر در دانشگاه اوکلاهما تحصیل می کند و توضیح می دهد که استفاده از آرایش برای رنگ آمیزی کفش “ناامیدکننده و آزار دهنده” است: “دنیای رقص پذیرش POC را کند می کند [person of color] رقصنده ها ، و من فقط مجبور شده ام با آن کنار بیایم و آنچه را که برای اجرا لازم است انجام دهم. “

رابینسون کشف کرد که این برند ، کفش کفش Suffolk Pointe ، کفش های pointe را آزاد می کند و بلافاصله تصمیم به خرید یک جفت گرفت. وی گفت: “من از همان دوران جوانی لباسهای صورتی رنگی می پوشیدم ، اما وقتی شنیدم که آنها رنگهای قهوه ای ایجاد می کنند ، باورم نمی شد.” “من می دانستم که باید یک جفت را بگیرم.”

Suffolk پس از مشاهده تقاضا برای گزینه های مختلف سایه ، کفش های پاتین ساتن قهوه ای را از پاییز سال 2020 آغاز کرد. کری سافولک ، مدیر شرکت ، در مورد این توضیح داد: “معلمان رقص شروع به تغییر کد لباس خود کردند.” GMA. “رقصندگان حرفه ای برای مدت طولانی توانسته اند کفش های خود را پنکیک کنند ، اما برای یک اجرا ، حتی افراد حرفه ای باید از آنچه که مدیر هنری یا طراح رقص تصمیم گرفته اند ظاهر مورد نظر برای این قطعه باشد ، بپوشند. تغییرات اجتماعی به چندین شکل بسیاری را به چالش کشیده است و می پرسند چرا قوانین لباس و انتخاب لباس فقط به کفش های صورتی محدود می شود.

وی ادامه داد ، “رقص منعکس کننده خلاقیت و انسانیت جامعه ما است و کفش های پائینت باید هنرمندان را از هر رنگی منعکس کنند ، نه اینکه آنها را محدود یا حذف کنند.” در مورد رابینسون ، او امیدوار است که این گام به جلو به BIPOC دیگر نشان دهد که آنها نیز می توانند رقصنده باشند. وی گفت: “هنگامی که آنها من را با جوراب شلواری قهوه ای و کفش های پوستی می بینند ، می تواند برای آنها الهام بخش باشد.” “من امیدوارم که مردم به من نگاه کنند و درک کنند که همیشه یک بالرین قهوه ای می تواند روی صحنه باشد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>