وضعیت ریتا اورا ، تسا تامپسون و Taika Waititi ، توضیح داده شده است

[ad_1]

روز یکشنبه ، 23 مه ، عکسهای پاپاراتزی از Taika Waititi ، نویسنده ، کارگردان ، بازیگر و دوست دختر شایعه اش ، خواننده Rita Ora ، در حال استراحت با بازیگر Tessa Thompson در اینترنت ظاهر شدند و توییتر را به یک دیوانگی کوچک سوق دادند. (کمترین چیزی را که می خوانیم ، عکسهای عزیزانه است.) هیچ کس درگیر درمورد عکسها – مسلماً کمی تهاجمی – اظهارنظر نکرده است ، اما در اینجا اطلاعاتی راجع به وضعیت روابط همه وجود دارد.

به گزارش صفحه شش ، وایتیتی در سال 2011 با تهیه کننده چلسی ویستانلی ازدواج کرد ، اما این دو در سال 2018 بی سر و صدا از یکدیگر جدا شدند. در همین حال ، اورا و رومن گاوراس کارگردان فرانسوی در اوایل سال 2021 از یکدیگر جدا شدند. از ماه ها قبل ، وایتیتی به عنوان کارگردان در استرالیا بوده است. ثور: عشق و رعد؛ اورا همچنین در استرالیا بوده است ، جایی که او قاضی نسخه این کشور است صدا. بعد از اینکه این دو نفر و در حدود چند بار مورد توجه قرار گرفتند ، به نظر می رسید اورا در یک پست اینستاگرامی در ماه آوریل عاشقانه خود را تأیید کرد و تصویری از آغوش گرفتن توسط وایتیتی را در یک چرخ و فلک از عکس ها منتشر کرد.

تامپسون قبلاً با ژانل مونه در ارتباط بود.

تامپسون ، بازیگر والكیری در فیلم های مارول ، و خواننده ژانل مونه ، رابطه ای دوباره و خارج از رابطه داشتند كه معمولاً در مورد آنها بحث نمی كردند. تامپسون این رابطه را در مصاحبه ای در سال 2018 تایید کرد که در آن او نیز بیرون آمد. شخصیت مارول وی ، والکری ، نیز قرار است یک رابطه عجیب و غریب داشته باشد ثور: عشق و تندر.

وایتیتی و تامپسون با هم روی یک فیلم کار می کنند.

لطفا ببینید: موارد فوق ثور: عشق و تندر. او کارگردانی می کند. او در حال بازیگری است.

تصاویر.

ایمیل روزانه گزارش می دهد که تصاویر دنج دیده شده در سراسر جهان پس از “یک مهمانی شبانه” در محل وایتیتی در سیدنی گرفته شده است.

به نظر می رسد مردم از این موضوع هیجان زده شده اند

یک نفر در توئیتر خود نوشت: “TAIKA WAITITI در حال فروش است اما روی آن کلیک نکنید زیرا شما فقط خسته کننده نیستید و مهم نیست که چگونه هویت خود را شناسایی کنید.”

در صورت در دسترس بودن اطلاعات بیشتر ، ما به روز خواهیم کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>