وضعیت محافظه کاری بریتنی اسپیرز ، کاملاً توضیح داده شده

[ad_1]

زندگی خصوصی بریتنی اسپیرز از زمانی که اواخر دهه 90 با “… عزیزم یک بار دیگر” در صحنه حضور داشت ، به نمایش در آمده است. به نظر می رسد هر چند ماه یک بار ، س questionsالات جدیدی در مورد محافظه کاری که از سال 2008 آیکون پاپ تحت آن بوده است (در ابتدا با پدرش ، جیمی اسپیرز ، مسئول) ، و برخی از طرفداران حتی یک مبارزات #FreeBritney را آغاز می کنند ، مطرح می شود.

اما دقیقاً منظور از محافظه کاری چیست و خانواده اسپیرز در این باره چه می گویند؟ بیایید همه را خراب کنیم.

محافظه کاری چیست؟

طبق وب سایت رسمی شعبه قضایی کالیفرنیا ، محافظه کاری “یک پرونده قضایی است که در آن قاضی شخص یا سازمانی مسئول (که” محافظه کار “نامیده می شود) را برای مراقبت از یک بزرگسال دیگر (به نام” محافظه کار “) منصوب می کند که نمی تواند از خود مراقبت کند یا خودش را اداره کند یا امور مالی خود را مدیریت کند. “

در فوریه 2008 ، بریتنی اسپیرز تحت نگهداری موقت روانپزشکی در لس آنجلس قرار گرفت ، جایی که در یکی از مراکز UCLA تحت معالجه قرار گرفت. به دنبال این اقدامات ، پدر و وكیل وی به عنوان مشاور موقت – سپس دائمی (در اكتبر 2008) – در امور دارایی ، املاك و امور تجاری وی موافقت شد.

این دستور از آن زمان وجود داشته است ، اگرچه جیمی در سپتامبر 2019 به دلیل “دلایل سلامتی شخصی” از سمت محافظه کار کناره گیری کرد و جودی مونتگومری ، “مدیر مراقبت” طولانی مدت بریتنی ، جای او را گرفت.

در آگوست سال 2020 ، مردم اسناد دادگاه جدیدی را به دست آورد که نشان می دهد بریتنی “به شدت مخالف” بازگشت جیمی به عنوان محافظه کار است و در عوض “به شدت ترجیح می دهد” مونتگومری به نقش خود ادامه دهد. وکیل دادگستری بریتنی ، ساموئل دی اینگهام سوم ، در دادخواست گفت ، “ما اکنون در نقطه ای هستیم که باید محافظه کاری به طور اساسی تغییر یابد تا بتواند تغییرات عمده ای را در سبک زندگی فعلی و خواسته های اظهار شده وی منعکس کند.” خروجی

از 4 نوامبر ، بریتنی یک درخواست رسمی برای برکناری دائمی پدرش به عنوان محافظه کار املاک خود ارائه کرد ، هفتگی ما گزارش شده است که وکیل وی درخواست کرده است که شرکت Bessemer Trust تنها محافظه کار باشد که به جلو حرکت می کند.

وکالت وی در سند دادگاه نوشت: “اکنون بدیهی است که هرگونه تلاش برای ایجاد یک رابطه کاری مناسب بین و بین بریتنی ، BESSEMER TRUST و JAMES محکوم به شکست خواهد بود حتی بدون استرس اضافی در دادخواست های اعتراضات بریتنی به حساب ،” وکیل وی در دادگاه نوشت: .

در 10 نوامبر ، یک قاضی درخواست بریتنی را برای برکناری پدرش از دوره محافظه کاری خود رد کرد. به نقل از CBS ، قاضی دادگاه عالی لس آنجلس ، برندا پنی ، گفت: “این موضوع بحث دیگری در جاده ها است.” ساموئل اینگهام سوم ، وکیل بریتنی ، گفت که خواننده “در بسیاری از موارد” به او گفته است که او از جیمی می ترسد و نمی خواهد در حالی که در نقش فعلی خود است ، حرفه ای بازی کند.

در 11 فوریه سال 2021 ، قاضی موقت ، برندا پنی ، همکاری بین جیمی اسپیرز و بسمر تراست را تأیید کرد. بزرگ اسپیرز از دادگاه خواسته بود که فقط کنترل املاک دخترش را در اختیار داشته باشد ، که مشخصاً خانم اسپیرز نمی خواهد. پس از تصمیم ، وکیل بریتنی ، ساموئل اینگهام ، به مطبوعات گفت ، “هیچ رازی نیست که موکل من نمی خواهد پدرش به عنوان مدیر محافظه کار باشد ، اما ما تشخیص می دهیم که حذف مسئله جداگانه ای است.” بنابراین این حداقل یک قدم به عقب نیست.

بخش خاصی از اینترنت وجود دارد که متقاعد شده است بریتنی در حال ارسال پیام های مخفیانه به طرفداران درخواست کمک است. این در سال 2019 واقعاً جنجالی به دست آورد اما به نظر می رسد هر چند ماه یکبار دوباره به بازار عرضه می شود ، مخصوصاً وقتی بریت در شبکه های اجتماعی فعال است. نکته اصلی این است که طرفداران فکر می کنند بریتنی می خواهد از محافظه کاری خارج شود ، و آنها حرکتی را به نام #FreeBritney برای حمایت از او آغاز کرده اند. برای یک غواصی واقعاً عمیق در حرکت ، اینجا را کلیک کنید.

او حتی در آوریل 2019 با ارسال اینستاگرام به طرفداران نگران سلامتی خود پاسخ داد.

خانواده او در مورد همه اینها چه می گویند؟

در جولای سال 2020 ، جیمی لین اسپیرز شخصی را که از سلامت روان خواهر بزرگترش زیر سوال می برد در شبکه های اجتماعی تعطیل کرد. “شما حق ندارید در مورد خواهرم چیزی فرض کنید. و من حق ندارم در مورد بهداشت و امور شخصی او صحبت کنم ، “او به مفسر نوشت. “او یک زن قوی ، بدجنس و غیرقابل توقف است ، و این تنها چیزی است که چشمگیر است.”

در آگوست سال 2020 سرانجام جیمی اسپیرز در مورد جنبش #FreeBritney صحبت کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>