وقتی جنیفر لوپز در مصاحبه جدیدی درباره بن افلک از او سedال شد بسیار جسور بازی کرد

[ad_1]

به نظر می رسد هدی کوتب تمام جزئیات پر آب و هوا را در مورد دیدار دوباره جنیفر لوپز و بن افلک بدست خواهد آورد ، اما بقیه ما فقط باید از تخیلات خود استفاده کنیم. خواننده “جنی از بلوک” هنگامی که از او خواسته بود درباره شایعه دیدار مجدد خود با همسر سابقش اظهار نظر کند ، لبهای خود را محکم بسته نگه داشت و گفت فقط عشق مهم است ، که بله ، انصافاً هم هست.

به طور مجازی در ظاهر می شود نمایش امروز در روز سه شنبه ، 20 ژوئیه ، لوپز و لین-مانوئل میراندا در مورد آهنگ خود “Love Make the World Go Round” ، که پنج سال پیش به عنوان یک آهنگ خیریه پس از تیراندازی غم انگیز در کلوپ شبانه Pulse در فلوریدا ، با مجری هدی کوتب صحبت کردند ، صحبت کردند. امسال آنها آهنگ را دوباره عرضه می کنند و این تنها قطعه گذشته نیست که به زندگی لوپز بازمی گردد. کوتب ، برکتش بده ، مستقیماً متوجه موضوع شد و به لوپز گفت که در بسیاری از تصاویر پاپاراتزی از او و افلک ، شلوغ ستاره فوق العاده خوشحال به نظر می رسد: خوب ، او است؟

“این آهنگ پنج سال است که ما آن را کار نکرده ایم. و من معتقدم که آن پیام دوست داشتن یکدیگر و گرد هم آمدن و عشق هرگز مهمتر از آنچه در حال حاضر است نیست. “لوپز پاسخ داد.

اما کوتب به همین راحتی با عدم پاسخ گویی لوپز در رسانه ها کنار گذاشته نشد. او به ستاره یادآوری کرد که این دو دوست هستند. کمی صحبت دختران تلویزیونی در کشور در بین دوستان چیست؟ کوتب خواست: “صبر کنید ، این من هستم که شما با او صحبت می کنید ، این را می دانید ،” و لوپز پاسخ داد ، “من می دانم ، می توانی با من تماس بگیری. شماره من را داری! “

بنابراین ، هدی کوتب و جنیفر لوپز تمام روز در مورد بننیفر ماهیگیری می کنند ، و بقیه ما دعوت نشده ایم … خوب! ما فقط مثل بقیه مردم از عکسهای پاپ لذت خواهیم برد. به هر حال یک شایعه شکار در خانه شایعه به هرحال هزار کلمه ارزش دارد. (اما هنوز هم دوست داریم برخی کلمات را بشنویم)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>