وقتی چیزی شکسته می شود ، مادران قطعات را برمی دارند. وقتی مادران می شکند چه اتفاقی می افتد؟

[ad_1]


در طول مطالعات كیفی كالاركو در مورد وضعیت بهزیستی مادران در هنگام شیوع همه گیر ، او در زوج های دگرجنسگرایی كه هر دو والدین از خانه در آن مشغول به كار هستند ، یافت ، هنگامی كه برنامه ها با هم تضاد داشتند ، مادران تمایل بیشتری به قربانی كردن یك ملاقات یا زمان كار داشتند. کالارکو می گوید: “حتی وقتی پدرها کارهای زیادی انجام می دهند ، این لحظات درگیری است که می بینیم مادران شغل خود را فدا می کنند ، اغلب به این دلیل که درآمدشان کمتر از شوهرشان است و احساس می کنند شغلشان کم است و برای کل بودجه خانوار اهمیت کمتری دارد.” .

به نظر می رسید واقعیت من می خواهد همه اینها را تأکید کند: در طول مصاحبه های مختلف برای این داستان ، دخترم فقط برای سلام و احوال پرسی به هرکسی که روی صفحه داشتم سرگردان بود – یکی از کنه های شیوع همه گیر و غیر حرفه ای او – و همانطور که من پیانو را تمرین می کردم مصاحبه تلفنی من و منگ را به پایان رساند. گرچن شرلی به سوالات من پاسخ می داد ، او به طور همزمان نیاز به پرستاری پسر نوزاد خود داشت که از چرت زدن امتناع می ورزید.

ما جزو خوش شانس هستیم ما به نوعی هنوز کار می کنیم.

کالارکو می گوید: “ما از تحقیقات می دانیم که سرمایه گذاری در مراقبت از کودکان با کیفیت بالا ، جهانی و با قیمت مناسب یکی از بهترین راه ها برای بازگرداندن زنان به نیروی کار و کمک به آنها برای ماندن در نیروی کار است.” به طور گسترده تر ، او می گوید ، تا زمانی که نابرابری هایی مانند شکاف حقوق و دستمزد جنسیتی رفع نشود ، زنان خود را مجبور به انتخاب های دشوار می کنند. در طی همه گیری ، او با زنان عمیق مصاحبه کرده است و بسیاری از افراد احساس گناه و ناامیدی از خود دارند. وی خاطرنشان کرد: گناه ، انرژی فرد را به درون خود تبدیل می کند. “اگر می خواهیم تغییرات اجتماعی را تحت تأثیر قرار دهیم ، ما به آن انرژی که به بیرون هدایت می شود نیاز داریم. ما به جای احساس گناه به عصبانیت نیاز داریم و فقط از طریق این نوع عصبانیت است که ما خواستار انواع تغییرات سیاسی هستیم که برای حرکت به جلو ضروری است.

وقتی از ویلیامز-کوبل ، استاد سابق ، پرسیدم ، با توجه به تجربه حرفه ای وی به عنوان یک مربی و اینکه در طول همه گیری همه چیز را به عنوان پدر و مادر تجربه کرده است ، فکر می کند چه نوع سیاست هایی می تواند به والدین کمک کند ، وی بسیاری از مواردی را که منگ ، وارن ، و ویلیامز پیشنهاد کرده اند. اگر والدین تصمیم به کار می گیرند ، والدین باید گزینه های مقرون به صرفه و مراقبت از کودکان را داشته باشند و “مجبور نیستند بیش از 40٪ از درآمد خود را برای مراقبت از کودکان اختصاص دهند.” وی فکر می کند که بودجه لازم برای والدینی که در طول همه گیری بیماری تصمیم به ماندن در خانه و مراقبت از فرزندان خود گرفته اند ، صرف نظر از سطح درآمد ، باید در دسترس باشد. او خیلی خوب می داند که چند خانواده از طبقه متوسط ​​چند فیش حقوقی دور از تهدید به بی خانمانی پیدا کرده اند. “من فکر می کنم ما کم فکر هستیم که می خواهیم این ذهنیت راه انداز را خفه کنیم” ، گویی در میان همه اینها ، ما نیز باید بدون کمک سیستم خود را کنار بوت استراپ های خود قرار دهیم. ویلیامز-کوبل می گوید: “ما خودمان را خفه می کنیم.”

وقتی از او پرسیدم که آیا او هرگز فکر می کند که خودش کاندیدا شود – هیئت مدرسه؟ کنگره؟ – او خندید و درمورد اینکه حمایت از آموزش برای او چقدر مهم است صحبت کرد.

اما بعد او مکث کرد و گفت: “من این موضوع را در نظر نگرفته ام ، اما از وقتی که تو پرسیدی ، من می خواهم.” او با صدای بلند تعجب کرد که یکی از کجا شروع می شود – آلدرمن؟ او مطمئن نیست اما اضافه می کند ، “من خودم را محدود نمی کنم …. هنوز بسیاری از شفابخشی و یادگیری وجود دارد ، اما من دیگر نمی ترسم که داستانم را تعریف کنم و از تجربیاتم بیرون بیایم و صحبت کنم ، زیرا من تنها کسی نیستم که این را پشت سر گذاشته است … ما خودمون نیستیم. “

سارا استنکورب نویسنده ای برنده جایزه در اوهایو است. کارهای او در واشنگتن پست ، ماری کلر ، Glamour ، مجله O ، و اقیانوس اطلس، درمیان دیگران.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>