ونسا هاجنز پس از ملاقات در مورد بزرگنمایی و کشیدن به سمت DM های خود شروع به دوست یابی با BF کرد

[ad_1]

ونسا هاجنز در نوامبر 2020 رابطه جدیدی را تحریک کرد ، اما او تا روز ولنتاین صبر کرد تا با این بازیکن بازیکن بیس بال لیگ برتر کول تاکر به مقام رسمی اینستاگرام برود. “این تو هستی ، من هستم ، ما هستیم. cotuck ، “او در کنار یک عکس از بوسیدن این جفت نوشت (و یک کلاه سطلی که من واقعاً می خواهم).

در حالی که هاجنز بعداً به سرگرمی امشب که او در زوم با مرد خود ملاقات کرد ، او فقط جزئیات مربوط به نحوه خراب کردن را به درو باریمور داد. همه چیز پس از جدایی او از آستین باتلر در ژانویه 2020 ، فقط چند ماه قبل از آغاز قفل COVID-19 آغاز شد.

وی در حین حضور در نمایش درو باریمور. “اما من همیشه می گفتم که هرگز به یک برنامه دوست یابی نخواهم رفت ، و سپس خودم را در یک برنامه دوست یابی پیدا کردم و مثل این بود که” از خودم متنفرم! “” بنابراین هاجنز استفاده از این برنامه را متوقف کرد و “یک دقیقه منصرف شد.” با توجه به اینکه همه افراد مشهور در معرض رایا و سایر برنامه ها هستند ، این ممکن است حرکت درستی باشد.

در حالی که قرنطینه ونسا هاجنز پس از آن رسوایی COVID-19 شروع بدی داشت ، اما حداقل وقتی دوستش از او دعوت کرد تا به گروه مراقبت هفتگی زوم خود برود ، اوضاع برای زندگی عاشقانه او تغییر کرد.

وی در مورد گپ گروهی خود ، که ظاهراً شامل جو جوناس و ویلمر والدراما بود ، به باریمور گفت: “همه مانند GIF های خودشان را ارسال می کنند.” “پس از آن ، مانند GIF ، در چت گروهی یک بازیکن بیس بال وجود دارد ، و او با بی رحمی به یک پایگاه برخورد می کند و من فکر کردم که این یک شوخی است. بنابراین من فقط پاسخ دادم ، “داغ”. “اما هنگامی که او سوار زوم شد ، کول تاکر در واقع آنجا بود.

سپس باریمور از هاجنز پرسید که چه کسی اولین حرکت را انجام داده است؟ “من خیلی اهل دیدن هستم. وی پاسخ داد: “اگر من چیزی یا کسی را بخواهم ، به دنبال او می روم.” ” من فکر می کنم انجام اولین حرکت شرم آور نیست. اگر آنرا می خواهید ، چرا منتظر بمانید تا شخص دیگری آنچه را می خواهید به شما بدهد؟ “

مشاوره عالی


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>