ویکتوریا بکهام ممکن است این جفت کروس را در انظار عمومی بپوشد – و ما از جاستین بیبر تشکر می کنیم

[ad_1]

ویکتوریا بکهام ممکن است در انظار عمومی کروک بپوشد و ما باید از جاستین بیبر تشکر کنیم.

ظاهراً بیبر به دنبال سفیر برند بعدی برای شرکت مد خود ، درو خانه است و چشمش به Posh Spice است. بکهام در اینستاگرام فاش کرد که بیبر برای او یک جفت کروکس اسطوخودوس (بله ، ورقه های کف) ارسال کرده است ، که بخشی از همکاری با خط درو بود ، و او قصد داشت آنها را بپوشد. شاید.

در مجموعه ای از داستان های ارسال شده در 27 آوریل ، بکهام پرسید ، “بسیاری از مردم از من می پرسند که بعد از قفل کردن چه چیزی را می خواهم بپوشم … نظر ما درباره این پیشنهاد از طرف Justinbieber چیست ؟!” و سپس کفشهایی را که با شخصیتهای کارتونی تزئین شده است به نمایش گذاشت.

او حتی یک نظرسنجی اضافه کرد و از پیروان خواست پیش بینی کنند که آیا به زودی Crocs را لرزاند یا نه. با توجه به اینکه خط شخصی ویکتوریا بکهام کاملاً مربوط به برش های تمیز و خیاطی دقیق است – و اینکه وی تقریباً به طور انحصاری در تخته های چوبی دیده شده است … حتی نمی توانیم به یاد بیاوریم چه مدت – پیش بینی می کنیم خیر. متاسفانه ، او احتمالاً قصد پوشیدن این لباسها را نخواهد داشت مگر اینکه به معنای واقعی کلمه باغبانی کند.

اینستاگرام:victoriabeckham

صادقانه بگویم ، بکهام با خندیدن و کمی مسخره به نظر رسیدن ، کفش ها را فیلم برداری کرد و روایت کرد ، “خوب این خیلی مهربان است ، جاستین چند کروک برایم بفرستد … هوم ، هرگز یک جفت کروک نپوشید. آنها مرا خنداندند. این فکر مهم است. خیلی ممنونم. کاملاً مطمئن نیستم که در این مورد چه بگویم ، اما متشکرم ، بسیار شیرین. ” عکس العمل AKA ما هر بار که هدیه ای خیرخواهانه از طرف یک عمه یا دایی که اصلاً ما را نمی شناسد باز می کنیم.

اینستاگرام:victoriabeckham

مردم گزارش می دهد که جاستین بیبر اولین همکاری خود را با Crocs در اکتبر گذشته آغاز کرد و این مجموعه جدید نه تنها در عرض چند دقیقه فروخته شد بلکه گفته می شود وب سایت Crocs نیز خراب شده است زیرا طرفداران برای خرید این خط هجوم آورده اند. این باعث می شود جفت بکهام چیزی در حد کالای نسخه محدود باشد! اما آیا این کافی است که آنها را روی پاهایش بگذارد؟ خواهیم دید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>