پرنسس شارلوت در پرتره تولد جدید شایان ستایش بسیار شبیه شاهزاده ویلیام است

[ad_1]

تولدت مبارک ، پرنسس شارلوت!

در اول ماه مه ، فقط یک روز قبل از ششمین سالگرد تولد پرنسس شارلوت ، خبرنگاران سلطنتی یک پرتره جدید و جذاب از کیت میدلتون و تنها دختر شاهزاده ویلیام را منتشر کردند. مطابق با سنت ، این عکس توسط میدلتون همین آخر هفته در نورفولک گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار سلطنتی امیلی نش ، در این عکس ، پرنسس شارلوت لبخندهای لباسی شیرین از ریچل رایلی انگلستان است. این تصویر را برای خود بررسی کنید:

به نظر می رسد افراد در نظرات در مورد اینکه شاهزاده خانم جوان بیشتر شبیه پدرش ، شاهزاده ویلیام یا مادربزرگ بزرگش ، ملکه الیزابت دوم است ، بحث می کنند ، اما او برای من دقیقاً مانند پدرش است! بیایید یک کنار هم ببینیم:

گتی / کیت میدلتون

اما در مورد کودکی شاهزاده ویلیام چطور؟ شباهت حتی بیشتر می شود:

گتی / کیت میدلتون

فقط برای سرگرمی ، اینجا عکسی از پرنسس دیانا و پرنس ویلیام است که در 2 مه 1988 ، زمانی که او تقریبا شش ساله بود ، گرفته شده است:

تیم گراهام

سال گذشته ، هنگامی که پرتره های پرنسس شارلوت در پنجمین سالگرد تولد این دختر کوچک منتشر شد ، اینترنت متوجه شد که او شباهت زیادی به پسر عموی دوم خود ، لیدی سارا چاتو دارد. برای شما که در تبار سلطنتی خود نیستید ، لیدی سارا دختر تنها خواهر ملکه الیزابت ، پرنسس مارگارت است. ویکتوریا داور ، گزارشگر سلطنتی که مقایسه را ارسال کرد در توییتر ، همچنین اشاره کرد که لیدی سارا و شارلوت تقریباً دقیقاً 52 سال از هم متولد شده اند (تولد لیدی سارا 1 مه 1964 است). اکنون به نظر می رسد شارلوت دو داپل سلطان سلطنتی دارد.

به طور معمول ، کاخ کنزینگتون تصویر رسمی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کند ، همانطور که اخیراً در سومین سالگرد تولد پرنس لوئیس انجام داد ، اما دوک کمبریج در حال حاضر تحریم شبکه های اجتماعی آخر هفته در اعتراض به آزار و اذیت آنلاین در ورزش.

در حالی که خانواده سلطنتی ممکن است برای به اشتراک گذاشتن عکس پرتره تا روز دوشنبه منتظر بمانند ، ما مطمئن هستیم که آنها روز بزرگ پرنسس شارلوت را یکسان جشن می گیرند.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>