پرنس آلبرت مگان و هری را برای مصاحبه اپرا صدا می زند: “این مرا آزار داد”

[ad_1]

از شاهزاده آلبرت موناکو روز پنجشنبه ، 25 مارس ، نظرات خود در مورد مصاحبه مگان مارکل و پرنس هری با اپرا وینفری س askedال شد – و او مانع این کار نشد.

وی گفت: “قرار گرفتن در جای کسی بسیار دشوار است.” “من می توانم فشارهایی را که آنها تحت فشار بودند درک کنم ، اما فکر می کنم این نوع نمایش عمومی نارضایتی ، حداقل این است که این نوع مکالمات باید در محله های صمیمی خانواده انجام شود. واقعاً لازم نیست اینگونه در حوزه عمومی طرح شود. “

وی ادامه داد: “این موضوع کمی من را آزار داد. من به طریقی خاص می توانم بفهمم که آنها از کجا می آیند ، اما فکر می کنم این مجال مناسب نبود که بتوان این نوع بحث ها را داشت.

وقتی شاهزاده آلبرت از وی س askedال کرد که آیا توصیه ای به پرنس هری داشته است ، گفت: “من برای او بهترین ها را آرزو می کنم ، اما در آنجا دنیای دشواری وجود دارد و امیدوارم که او بتواند قضاوت و حکمت را برای انتخاب درست داشته باشد.”

شاهزاده آلبرت مشاهده کنید که همه اینها را برای خود در ویدئو ، زیر می گوید:

شاهزاده آلبرت در مورد یک موضوع اشتباه نکرد: مصاحبه با مارکل و پرنس هری با وینفری “نمایش نارضایتی عمومی” است کم بیان کردن دوک و دوشس ساسکس در طول گفتگوی دو ساعته کاملاً صریح و صریح در مورد مسائل خود با مطبوعات انگلیس ، شهرت و خانواده سلطنتی صحبت می کردند.

هنگامی که وینفری از مارکل پرسید ، “احساس شما در مورد قصر که امروز می گوید حقیقت خود را می گویید چه حسی دارید؟” دوشس پاسخ داد ، “من نمی دانم چگونه آنها انتظار داشتند كه بعد از این همه وقت ، اگر نقش فعالی كه شركت در تداوم دروغگویی در مورد ما بازی می كند ، وجود داشته باشد ، ما فقط سكوت خواهیم كرد.”

وی سپس افزود: “و اگر این امر منجر به از دست دادن چیزهایی شود ، چیزهای زیادی از دست رفته است.”

برای مرور کامل مکالمه بین مگان ، هری و وینفری ، اینجا را کلیک کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>