پرنس هری می گوید پسر آرچی در حال حاضر درباره پرنسس دیانا صحبت می کند

[ad_1]

پرنس هری فقط فاش کرد که پسرش آرچی ، که اخیراً دو ساله شد ، قبلاً کلمات “مادربزرگ دیانا” را گفته است. این کودک نو پا از مادربزرگ فقید خود آگاه است – به همان اندازه که کودک نوپا می تواند از مادربزرگ فقیدش آگاه باشد زیرا پدر و مادرش ، پرنس هری و مگان مارکل ، حافظه او را در خانه خود در کالیفرنیا زنده نگه می دارند.

“من یک عکس از او در مهد کودک خود گرفتم ، و این یکی از اولین کلماتی بود که او گفت – به غیر از” مادر “،” پاپا “، سپس” مادربزرگ “بود. مادربزرگ دیانا ،” شاهزاده هری در جدیدش فاش کرد مستندات ، من که نمی توانی ببینی، در Apple TV +. “این شیرین ترین چیز است ، اما در عین حال ، من را واقعاً ناراحت می کند ، زیرا او باید اینجا باشد.”

سلطنتی مو قرمز قبلاً فاش کرد که اولین کلمه آرچی “تمساح” (ناز!) است و به نظر می رسد که واژگان وی به سرعت در حال گسترش است. او در ابتدای امسال به جیمز کوردن گفت: “او شگفت انگیزترین شخصیت را دارد. او در حال حاضر سه یا چهار کلمه را کنار هم قرار داده است ، او در حال خواندن آهنگ است.”

دوک و دوشس ساسکس

شاهزاده هری با تأمل در مورد آنچه مادر مرحومش از زندگی جدید خود ایجاد می کند ، فکر کرد (در هر مورد) مردم) ، “شک ندارم که مادرم فوق العاده به من افتخار خواهد کرد. من زندگی را که او می خواست برای خودش زندگی کند زندگی می کنم ، زندگی ام را که او می خواست ما بتوانیم زندگی کنیم. بنابراین نه تنها من می دانم که که او به من بسیار افتخار می کند ، اما به من کمک کرده است که به اینجا برسم. و من هرگز حضور او را بیشتر از سال گذشته احساس نکردم. ” پرنس هری در مصاحبه بمب گذاری شده خود و مارکل با اپرا وینفری فاش کرد که این پولی است که وی از مادرش به ارث برده است که به زوجین اجازه می دهد از بریتانیا خارج شوند.

شاهزاده هری افزود: “کاش می توانست مگان را ملاقات کند.” “کاش او برای آرچی آنجا بود.”

خوشبختانه آرچی یک مادربزرگ زنده دارد: دوریا راگلند ، مادر مگان مارکل.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>