پرنس ویلیام و کیت میدلتون برای بزرگداشت دهمین سالگرد پرتره های عاشقانه خود به اشتراک می گذارند

[ad_1]

پرنس ویلیام و کیت میدلتون با برکت دادن عکس های جدید زیبا ، دهمین سالگرد ازدواج خود را گرامی می دارند. دوک و دوشس کمبریج دقیقاً مانند روز عروسی خود در این پرتره های جدید ، گرفته شده توسط کریس فلوید ، عاشق به نظر می رسند.

فلوید در مورد عکاسی از پرنس ویلیام و کیت میدلتون گفت: “من اخیراً برای اولین بار در زندگی خود از کمبریج بازدید کردم.” “همان روز ، به طور همزمانی حیرت انگیز ، روزی بود که از من خواسته شد از دوک و دوشس کمبریج برای دهمین سالگرد ازدواجشان عکس بگیرم.”

وی ادامه داد: “وقت گذراندن مدتی با آنها در کاخ کنزینگتون بسیار هیجان انگیز بود ، خصوصاً اینکه دوشس یک عکاس بسیار مشتاق است. سالگرد شما مبارک!” عکس ها را اینجا و اینجا ببینید.

این زوج سلطنتی در 29 آوریل 2011 ، در ابی وست مینستر گره زدند. نیلسن محاسبه کرد ، این سرویس تلویزیونی توسط 29 میلیون آمریکایی مشاهده شد و از 15 کانال پخش شد. اینکه بگوییم لحظه ای نمادین بود ، کم توجهی است. از زمان عروسی آنها ، آنها از سه فرزند استقبال کرده اند: پرنس جورج ، هفت ساله ، پرنسس شارلوت که یکشنبه شش ساله می شود و پرنس لوئیس ، سه ساله.

دوک و دوشس اخیراً یک تحت اللفظی در مارس وقتی از مکان عروسی خود بازدید کردند ، از خط حافظه عبور کنند سلطنتی از مرکز واکسیناسیون COVID-19 در ابی Westminster بازدید کردند. با وجود زندگی در طی یک بیماری همه گیر ، ظاهراً آنها هنوز لحظات ویژه ای را برای جشن گرفتن رابطه خود پیدا می کنند.

آرون شون / گتی ایماژ

جودی جیمز ، متخصص زبان بدن به “ویلیام” و “کیت” اخیراً آرامش بخشیده است. ایمیل روزانه سال گذشته “کمبریج ها [have become] در هنگام حضور در مجامع عمومی خود بسیار آشکارتر محبت می کنند. “

جیمز ادامه داد: “به نظر می رسد به ویلیام و کیت اجازه می دهد کمی آرامش بیشتری در جمع پیدا کنند و نگاهی کاملاً معتبر از رابطه خود نشان دهند ، نه اینکه آنها را مجبور به اجرای تقلبی برای دوربین ها کند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>