پرنس ویلیام و کیت میدلتون دوباره به کالج شهر جایی که عاشق یکدیگر بودند بازگشتند

[ad_1]

استخر مطبوعات انگلستان
استخر مطبوعات انگلستان

در حالی که در مدرسه ، یکی از هم خوابان سابق این زوج سلطنتی به یاد می آورد ، ارتباط آنها فوری و آشکار بود. لورا وارشوئر گفته است: “هر زمان كه كیت در اتاق بود ، واضحاً ویل به او توجه می كرد و افزود:” وقتی می خواهیم ناهار را در سالن غذاخوری بنشینیم و هر دو نفر با هم صحبت می كنند ، تعجب آور بود كه ببینید چقدر طبیعی بود ، چگونه آنها حرفهای زیادی برای گفتن با یکدیگر داشتند. با نگاه به گذشته ، تمام این لحظات کوچک وجود داشت – مطمئناً لحظاتی بود که من شبیه آن بودم ، “وای ، این واقعاً می توانست چیزی باشد.”

“هنگامی که من برای اولین بار با کیت آشنا شدم ، می دانستم که چیز خاصی در مورد او وجود دارد. من می دانستم که احتمالاً چیزی وجود دارد که می خواهم آنجا کشف کنم. “ویلیام در مصاحبه نامزدی خود به یاد می آورد. “ما در نهایت مدتی دوست شدیم و این فقط یک پایه خوب بود. زیرا من به طور کلی اکنون معتقدم که دوست بودن با یکدیگر یک مزیت بزرگ است. و فقط از آنجا رفت. “

ویلیام و کیت سه فرزند دارند و اخیراً دهمین سالگرد ازدواج خود را با یک فیلم شیرین از بازی خانواده در فضای باز جشن گرفتند.

در بخش دیگری از تور اسکاتلند ، میدلتون با وسایل دی جی بازی می کرد ، که شوهرش از نظر خنده دار غیر قابل تحمل بود. پرنس ویلیام همچنین در مورد میزان مفهوم کشور برای او تأمل کرد ، تا حدی به این دلیل که در آنجا بود که مادرش شاهزاده خانم دیانا درگذشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>