پس از ادعاهای جاس ودون ، آلوم های Buffy از نجار کاریزما پشتیبانی می کنند

[ad_1]

الیزا دوشکو به جمع ستارگان پیوست که در حمایت از متهمان جاس ودون در زیر صحبت می کنند بوفی و فرشته ادعاهای ناراحت کننده ستاره Charisma Carpenter علیه خالق نمایش. دوشکو ، الف بوفی و فرشته خود آلوم که در سریال کوتاه مدت ویدون بازی کرد خانه عروسک ها، روز پنجشنبه هشتگ # ایستاده با CarismaCarpenter را توییت کرد.

دوشکو در بیانیه ای طولانی در اینستاگرام نوشت: “قلب من برای شما درد می کند و بسیار متاسفم که شما این مدت را نگه داشته اید.” “پست شما بسیار قدرتمند ، دردناک و دارای تصویری بود که در مجموع هرگز از آن دیدن نخواهیم کرد یا از آن آگاهی نخواهیم داشت.”

نجار بیانیه خود را چهارشنبه منتشر کرد ، ودون را به ایجاد یک فضای کاری خصمانه متهم کرد. او ادعا کرد که وی بارها تهدید به اخراج و آزار و اذیت او در هنگام بارداری شده است ، و او را “هم چاق” برای همکاران خواند و از او پرسید که آیا قصد دارد کودک خود را “نگه دارد”؟ نقش او در فرشته همچنین در زمان بارداری خود کوتاه آمد ، یک انتخاب خلاقانه که طرفداران پرشور سریال فوق العاده در آن زمان را گیج کرد.

کارپنتر نوشت: “او بدجنس و گزنده بود ، به طور آشکار نسبت به دیگران تحقیر می کرد ، و اغلب مورد علاقه های خود قرار می گرفت ، مردم را در مقابل یکدیگر قرار می داد تا رقابت کنند و برای توجه و تأیید او رقابت کنند.”

نجار همچنین گفت که او در تحقیقات ویدون که سال گذشته توسط ترویج شد شرکت کرد لیگ عدالت بازیگر ری فیشر ، كه مدت هاست كارگردان را به ایجاد یك محیط كاری “فاحش ، بدرفتار ، غیرحرفه ای و كاملاً غیرقابل قبول” در صحنه فیلم ابرقهرمانی برادران وارنر متهم می كند. (ودون نیز در مورد این ادعاها توضیحی نداده است. پس از پایان تحقیقات ، وارنر مدیا بیانیه ای منتشر كرد و گفت: “اقدامات اصلاحی” انجام شده است.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>