پنج تاریخ گذشته من: مسابقات بین المللی Tinder ، یک کالج پرشی ، و یک ویبراتور کنترل از راه دور

[ad_1]

تا زمان همه گیری ، من زندگی یک زن مجرد را پشت سر گذاشتم که در تمام دنیا ، اوقات خوبی را برای خودم گذرانده بود. شهر نیویورک پایگاه خانه من است اما مدتهاست که مسافرت را در اولویت خود قرار داده ام – پیش از بیماری همه گیر که بیش از نیمی از سال را در سفر گذرانده ام. سفر انفرادی به آسیا یا آمریکای لاتین در بهار ، اروپا از طریق تابستان و پاییز. دوستانم به شوخی می گفتند که من در هر بندری عاشقی دارم و اگرچه خنده دار بود ، اما کاملاً خلاف واقع نبود.

خواه به این دلیل باشد که من بارها سوخته شده ام و یا اینکه فقط چیزی را برای افرادی که زبان مادری من مشترک نیستند دارم ، می فهمم که قرار ملاقات در کشورهای دیگر سرگرم کننده تر نیست ، بلکه یک روش خوب برای نگهداری مردان است به طول بازو درگیری عمیق با کسی که فقط 50٪ از سخنان شما را می فهمد دشوار است.

سال گذشته که سفر من به سریلانکا و چند کشور جنوب شرقی آسیا لغو شد ، تصور می کردم که این فقط یک تأخیر موقت باشد. ماه مارس بود و من نمی توانستم آنچه را که سال 2020 برای ما در نظر گرفته است تصور کنم. اطمینان داشتم که تابستان در آپارتمانی در بارسلونا برمی گردم و با خوشحالی با سفر به پاریس و رم پیش می روم. من بسیار اعتماد به نفس داشتم ، برنامه های سفر خود را در Tinder bio خود قرار دادم و به تمام دوستداران بالقوه بین المللی که می خواهم به آنها بیایم هشدار دادم.

یک سال بعد ، من هنوز در خانه پدر و مادرم در نیوهمپشایر گیر کرده ام. اما من تصمیم گرفتم که نتوانم تحرکم را از دیدار با مسابقاتی که امیدوارم با آنها در سراسر کره زمین روبرو شوم ، منع کند.

تاریخ 1

من حاضر نبودم عاشقان بین المللی خود را کنار بگذارم ، بنابراین مکان Tinder خود را به رم تعیین کردم که قصد داشتم تابستان گذشته باشم. من یک “فوق العاده مثل” از پسری به نام فرانسیسکو گرفتم. پس از چند روز پیام رسانی ، تصمیم گرفتیم آن را به سطح بعدی برسانیم ، که در یک بیماری همه گیر ، به معنای تاریخ بزرگنمایی است. صادقانه بگویم ، من باور نمی کردم که این همان چیزی است که جهان به آن رسیده است ، اما من موهایم را درست کردم ، مقداری رژ لب قرمز زدم ، و روی یک لباس خواب را پرتاب کردم که به راحتی می تواند برای یک “اوه ، چه پیراهن فانتزی برای یک فانتزی تاریخ ، “بالا.

فرانسیسکو در رم به دنیا آمد و بزرگ شد و سفرهای زیادی را تجربه کرده بود. او علاقه زیادی به حیوانات داشت و قبل از همه گیری ، قرار بود به زیمبابوه برود و در یک پناهگاه حیوانات کار کند. در عوض ، او با خواهرش زندگی می کرد و به صورت آنلاین انگلیسی را به ایتالیایی ها آموزش می داد. او زیبا ، جالب بود و وقتی به زبان ایتالیایی افتاد تا به کلمه انگلیسی معادل چیزی که می خواست بگوید فکر کند ، سکسی به عنوان جهنم بود.

همه چیز در عاشقانه های مجازی ما کاملاً کثیف و برهنه شد ، حتی او از ویبراتور We-Vibe استفاده می کرد که می توانست از رم کنترل کند.

ویبراتور آبی

ویبراتور We-Vibe Match Couples Vibrator with Remote

اما در ماه نوامبر ، زمین خوردم و پای راست ، مچ پای راستم را شکستم ، و مچ پای چپ خود را پیچیدم و رختخواب را رها کردم و دیگر نتوانستم به عنوان دوستان جنسی آنلاین درگیر رابطه شوم – او ضمانت کرد.

پس از آن گهگاه فرانسیسکو با دیک پیک از طریق اینستاگرام ظاهر شد و ادعا کرد که شماره من را گم کرده است. اما هر بار که پرخاشگرانه و ناخواسته بود – و هنگامی که می خواهید از کمر به پایین بهبود پیدا کنید ، آخرین چیزی که می خواهید هیولای یک چشم در چهره شما است.

تاریخ 2

جوردی ، یک مسابقه از بارسلونا ، شیرین بود – خیلی شیرین. درک بیش از حد ، بسیار صبور ، بیش از حد مثبت ، بیش از حد تعارف آمیز ، بیش از حد همه چیزهایی که فکر می کنم بسیاری از مردم با یک قاشق آن را می خورند ، اما من فقط نتوانستم. ما در مورد Zoom و FaceTime صحبت کردیم و او چنان با دقت و مهربانی بود که من واقعاً فکر کردم مشکلی دارد. او نسخه تد باندی کاتالان بود؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>