پنج روند فضای حمام | اخبار سبک زندگی – تلویزیون هند

[ad_1]

پنج روند فضای حمام
منبع تصویر: INSTA / VANESHOMEDECOR

پنج روند فضای حمام

خواه سعی کنید از شب قبل از لوزه های خواب آلود خود بیدار شوید یا بعد از یک روز طولانی خسته کننده آرام باشید – دوش آرامش بخش در خصوصی ترین فضای شما ، یعنی حمام ، می تواند همه کارها را انجام دهد. در واقع ، برای اکثر ما ، حمام فضایی است که پناهگاهی راحت و امن برای ما فراهم می کند ، جایی که استرس خود را شستشو می دهیم ، با یک آهنگ سرحال ، روحیه خود را کاهش می دهیم یا با تعداد تسکین دهنده عضلات را شل می کنیم ، استدلال های خیالی داریم و قطعاً برنامه های آینده زیادی را تنظیم کنید.

داشتن حمامی با جذابیت های سنتی اما زیبایی برتر عصر جدید مانند یک رویا است که به واقعیت تبدیل می شود. بنابراین ، چگونه فضای حمام ایده آل ، امروزی و شخصی را ایجاد می کنید؟ در اینجا پنج راهی وجود دارد که از طریق آنها می توانید حمام خود را با آخرین روندها ، مفهوم راحتی و عوامل عاطفی تغییر دهید یا ایجاد کنید:

* طرح های حمام نسل متقابل: یک خانواده متوسط ​​هندی از حمام های مشترک استفاده می کنند ، به این معنی که حمام باید به محصولات مناسب برای سنین مختلف مجهز شود. درست از کودکان مستعد ساخت یک پارک آبی از یک فضای حمام ساده ، به پیرمردهایی که ترجیح می دهند فضایی امن و مطمئن داشته باشند ، یک طراحی حمام مناسب چیزی فراتر از یک معماری مدرن است. باید بصورت اجباری شامل یک سطح غیر لغزنده ، تکیه گاه نرده دستی و دوش های سطح کف باشد تا فضای آرنج و فضای بیشتری برای جابجایی وجود داشته باشد. علاوه بر این ، لوازم حمام باید برای همه سنین ایمن باشد. از همه مهمتر ، درک همه عملکردها باید آسان و کار با آنها ساده باشد تا همه بتوانند بدون زحمت از آن استفاده کنند.

* اتصالات ضد آینده: در حالی که روندها می آیند و می روند ، طراحی های بی انتها و اتصالات فوق مدرن از این روند فراتر رفته و به شما جلوه و احساسی می دهند که سالها تازه خواهد ماند. به عنوان مثال ، مارک های نوآور در حال ایجاد لوازم حمام با راه حل های مخفی دستی و ترموستاتیک هستند. این اساساً باعث از بین رفتن شیر داخل دیوار می شود و فضای بیشتری به شما می دهد. با چنین راه حل های آینده نگرانه ، روند بازسازی شما نیز بدون دردسر و مقرون به صرفه خواهد بود ، در حالی که طراحی های شما برای مدت طولانی مد خواهد بود!

* پرداختن به حالات مختلف با الگوهای مختلف دوش گرفتن: دوش طولانی و آرامشورانه لزوماً نباید یک فعالیت بسیار مصرف کننده آب باشد. نگران نباشید ، به دنبال یک سر دوش بزرگ بروید که همان تجربه را ارائه می دهد اما آب کمتری مصرف می کند. یک دوش چند جت با انواع مختلف اسپری می تواند نیازها و حالات مختلف دوش شما را تأمین کند. به عنوان مثال ، حالت اسپری چرخشی یا مونو اسپری برای حسی مانند ماساژ می تواند یک جلسه تمرینی شدید را به اتمام برساند ، حالت بیدار شدن از خواب را می توان با دوش شدید باران همراه کرد ، و دوش های شب می توانند با یک تجربه آبگرم در خانه همراه شوند که هزاران ریز قطرات با بافت فوق العاده ظریف می توانند بدن و ذهن را کاملا آرام کنند. به غیر از چندین حالت و الگوهای دوش ، جلوه های روشنایی گرم همچنین می توانند به یک فضای دوست داشتنی کمک کنند و روحیه شما را کاهش دهند. مواد شیشه ای ، یک رنگ پر جنب و جوش و در عین حال آرامش بخش و کاشی های متضاد می توانند حمام شما را به یک خلوتگاه تمیز ، ظریف و دنج تبدیل کنند.

* حمامهایی که از طبیعت الهام گرفته شده اند: سطوح و مواد طبیعی مانند کف سنگ ریزه ، غساله های چوبی ، کاشی های سنگ طبیعی و سکوهای چوبی فضای زیبایی را به حمام شما می بخشند. در حال حاضر ، چوب هایی با پوشش بتونی ، سنگ یا مرمر روند مرسوم دارند. مواد طبیعی مانند چوب و سنگ احساس آرامش و آرامش می کنند. این می تواند حمام کردن معمول شما را به یک تجربه آبگرم مانند تبدیل کند.

* به دنبال مینیمالیسم باشید ، اما اضافه کردن فرم سبک خود را فراموش نکنید: لوازم جانبی و تجهیزات مینیمالیستی که کل دیوار را اشغال نمی کند ، می تواند فضای بصری را به ویژه در حمام های جمع و جور ارائه دهد. افزودن گیاهان سبز و سرسبز باعث تصفیه هوا و پاکسازی منطقه تجدید حیات شما می شود. کاشی ها در سایه های خاکی اصلی ترین چشم نوازان هستند زیرا هاله ای هنری و در عین حال آرام بخش را گسترش می دهند.

سرویس بهداشتی خود را به گونه ای تنظیم کنید که در افکار شما طنین انداز شود. از این گذشته ، حمام مکان مقدس شماست ، بنابراین باید دارای آن ارتباط صمیمی و شخصی باشد که بتوانید نگرانی های خود را بشویید و روحیه خود را تازه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>